| Szín | natúr |
|---|---|
| Anyag | Bambusz |
| Memória kapacitás | 16 GB, 32 GB, 4 GB, 8 GB |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8523511000 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | 18×64×12 mm |
| Termék tömege | 17.2 g |
| USB-ről tölthető | Igen |
BooTwist USB memória
Összecsukható USB pendrive bambusz borítással, 4/8/16/32 GB memóriával. Kraft papír dobozban szállítjuk. USB 2.0.
egyedi ár
Cikkszám:
AP897089
Kategóriák: Környezetbarát, Technológia & Mobil, USB memóriák
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Gravírozás (E1) | 0 | 35x10 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE1) | 0 | 35x10 mm | ||
| Tamponnyomás (P2) | 4 | 35x10 mm | ||
![]() | II. Hátulja | Gravírozás (E1) | 0 | 35x10 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE1) | 0 | 35x10 mm | ||
| Tamponnyomás (P2) | 4 | 35x10 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP897089_16GB (natúr) | 1 db |
![]() | AP897089_32GB (natúr) | 0 db |
![]() | AP897089_8GB (natúr) | 0 db |
![]() | AP897089_4GB (natúr) | 1045 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 500 db |
| Export karton dimenziók | 47 x 30 x 38 cm |
| Térfogat | 0.05358 m3 |
| Nettó súly | 8.6 kg |
| Bruttó súly | 9.3 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425900337 |
Kapcsolódó termékek
Subomat szublimációs egérpad
307 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 768 Ft |
| 100 db x | 593 Ft |
| 150 db x | 555 Ft |
BeTime D falióra
3125 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 2291 Ft |
| 100 db x | 2036 Ft |
| 150 db x | 1972 Ft |
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
Spotit kereső
1715 Ft – 2160 FtÁrtartomány: 1715 Ft - 2160 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2577 Ft |
| 50 db x | 2022 Ft |
| 100 db x | 1652 Ft |
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
Compa egérpad
2013 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2517 Ft |
| 50 db x | 1936 Ft |
| 100 db x | 1621 Ft |
10 - fekete fehér
BiPower autós USB töltő
1662 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2033 Ft |
| 50 db x | 1574 Ft |
| 100 db x | 1298 Ft |
10 - fekete szürke
77 - szürke fekete
Fillap érintőképernyős kesztyű
636 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1197 Ft |
| 100 db x | 991 Ft |
| 200 db x | 844 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése






