| Szín | fehér, fekete |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Maximum kimenet | 1000 mA |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8504409590 |
| Emblémázási módok | Epoxy matrica, Tamponnyomás, Kraft papírdoboz, Kraft papírgyűrű, Papírdoboz, Papírgyűrű |
| Méret | ø38×68 mm |
| Termék tömege | 28.8 g |
| Töltő csatlakozók - Kimenet | 2×USB |
| USB csatlakozók száma | 2 |
BiPower autós USB töltő
Autós szivargyújtó USB töltő 2 USB kimenettel. Max. kimenet 1000 mA (1. csatlakozó), 2100 mA (2. csatlakozó). Ideális epoxy matricás emblémázáshoz.
Alapár: 1662 Ft + áfa
Cikkszám:
AP806975
Kategóriák: Autós kiegészítők, Autós USB töltők, Fali & Autós USB töltők, Kulcstartók & Szerszámok, Technológia & Mobil, USB töltők
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Teteje | Epoxy matrica (DO2) | Full Color | ø31 mm |
| Tamponnyomás (P1) | 2 | 20x20 mm | ||
![]() | II. Egyedi kartondoboz | Papírdoboz (PB2) | Full Color | 181x183 mm |
![]() | III. Egyedi kraft kartondoboz | Kraft papírdoboz (PBK2) | Full Color | 181x183 mm |
![]() | V. Egyedi papírgyűrű | Papírgyűrű (PS1) | Full Color | 190x78 mm |
![]() | VI. Egyedi kraft papírgyűrű | Kraft papírgyűrű (PSK1) | Full Color | 190x78 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP806975-10 (fekete fehér) | 2897 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 250 db |
| Export karton dimenziók | 48 x 24.5 x 44 cm |
| Térfogat | 0.05174 m3 |
| Nettó súly | 7.2 kg |
| Bruttó súly | 8.2 kg |
| Belső karton mennyiség | 125 db |
| EAN kód | 5996425428190 |
Kapcsolódó termékek
Sunnux napszemüvegtok
219 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 511 Ft |
| 200 db x | 461 Ft |
| 300 db x | 394 Ft |
BeTime B falióra
3455 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 2512 Ft |
| 100 db x | 2241 Ft |
| 150 db x | 2139 Ft |
10 - fekete szürke
77 - szürke fekete
Fillap érintőképernyős kesztyű
636 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1197 Ft |
| 100 db x | 991 Ft |
| 200 db x | 844 Ft |
EpoPhone képernyőtisztító
361 Ft ÁrInfóEpoxy matricával
| 100 db x | 434 Ft |
| 200 db x | 320 Ft |
| 300 db x | 304 Ft |
21_16GB - ezüst
21_32GB - ezüst
21_4GB - ezüst
21_8GB - ezüst
Hikiki USB memória
egyedi ár ÁrInfóGravírozással termékár nélkül
| 100 db x | 272 Ft |
| 200 db x | 234 Ft |
| 300 db x | 195 Ft |
01 - fehér fehér
02 - sárga fehér
05 - piros fehér
06 - kék fehér
07 - zöld fehér
10 - fekete fehér
25 - pink fehér
Abyss cseppálló bluetooth hangszóró
2225 Ft ÁrInfóSzínes matricával
| 25 db x | 2467 Ft |
| 50 db x | 1949 Ft |
| 100 db x | 1590 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése






