| Szín | fehér, fekete, kék, piros |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8543709099 |
| Emblémázási módok | Epoxy matrica, Tamponnyomás, Kraft papírdoboz, Kraft papírgyűrű, Papírdoboz, Papírgyűrű |
| Méret | 31×52×10 mm |
| Termék tömege | 26.5 g |
| Bluetooth | Igen |
| Elem mellékelve | Igen |
| Elemek beszerelve | Nem |
| Elemek mennyisége és típusa | 1×CR2032 3V Lithium, Button cell battery |
Spotit kereső
Kulcskereső eszköz bluetooth kapcsolattal, kamera exponáló funkcióval, műanyag borításban. Gombelemmel szállítjuk. Ingyenes iOS/ Android applikációval működik.
Alapár: 1715 Ft – 2160 FtÁrtartomány: 1715 Ft - 2160 Ft + áfa
Cikkszám:
AP781133
Kategóriák: Mobiltelefon & Tablet kiegészítők, Technológia & Mobil
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje - teteje | Tamponnyomás (P3) | 2 | 10x6 mm |
![]() | II. Eleje - alja | Epoxy matrica (DO1) | Full Color | ø16 mm |
| Tamponnyomás (P3) | 1 | ø15 mm | ||
![]() | III. Egyedi kartondoboz | Papírdoboz (PB1) | Full Color | 124x106 mm |
![]() | IV. Egyedi kraft kartondoboz | Kraft papírdoboz (PBK1) | Full Color | 124x106 mm |
![]() | V. Egyedi papírgyűrű | Papírgyűrű (PS2) | Full Color | 225x89 mm |
![]() | VI. Egyedi kraft papírgyűrű | Kraft papírgyűrű (PSK2) | Full Color | 225x89 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP781133-01 (fehér) | 22 db |
![]() | AP781133-05 (piros) | db |
![]() | AP781133-06 (kék) | db |
![]() | AP781133-10 (fekete) | 0 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 500 db |
| Export karton dimenziók | 48 x 40 x 41 cm |
| Térfogat | 0.07872 m3 |
| Nettó súly | 13.25 kg |
| Bruttó súly | 15.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425572596 |
Kapcsolódó termékek
California időjárás-állomás
3496 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 25 db x | 3170 Ft |
| 50 db x | 2671 Ft |
| 100 db x | 2397 Ft |
01 - fehér fekete
02 - sárga fekete
05 - piros fekete
06 - kék fekete
07 - zöld fekete
10 - fekete fekete
Durabank USB power bank
4449 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 3970 Ft |
| 50 db x | 3205 Ft |
| 100 db x | 2961 Ft |
02 - sárga szürke
05 - piros szürke
06 - kék szürke
07 - zöld szürke
10 - fekete szürke
25 - pink szürke
77 - hamuszürke fekete
Tapster érintőképernyős kesztyű
636 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1197 Ft |
| 100 db x | 991 Ft |
| 200 db x | 844 Ft |
01 - fehér átlátszó
10 - fekete átlátszó
Barry mobiltelefon-tartó
339 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 537 Ft |
| 200 db x | 437 Ft |
| 300 db x | 377 Ft |
10_16GB - fekete
10_32GB - fekete
10_4GB - fekete
10_8GB - fekete
21_16GB - ezüst
21_32GB - ezüst
21_4GB - ezüst
21_8GB - ezüst
Keygo USB memória
egyedi ár ÁrInfóGravírozással termékár nélkül
| 100 db x | 272 Ft |
| 200 db x | 234 Ft |
| 300 db x | 195 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Pointer egérpad
265 Ft – 321 FtÁrtartomány: 265 Ft - 321 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 678 Ft |
| 200 db x | 617 Ft |
| 300 db x | 497 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése










