| Szín | fekete, kék, piros, ezüst |
|---|---|
| Anyag | Alumínium |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8507600090 |
| Emblémázási módok | Gravírozás, Tamponnyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír, Kraft papírdoboz, Kraft papírgyűrű, Papírdoboz, Papírgyűrű, UV LED technológia – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár, UV nyomtatás |
| Méret | 79×125×14 mm |
| Termék tömege | 160 g |
| Beépített újratölthető elem | Igen |
| Elem kapacitása | 4000 mAh |
| Napelemes | Igen |
| Töltő csatlakozók - Bemenet | 1×Micro USB |
| Töltő csatlakozók - Kimenet | 1×USB |
| USB kábel mellékelve | Igen |
| USB-ről tölthető | Igen |
SunFour power bank
Alumínium USB power bank 4000 mAh akkumulátorral és beépített napelemes töltővel. A termék micro USB töltőkábelt tartalmaz.
Alapár: 6038 Ft + áfa
Cikkszám:
AP721407
Kategóriák: Környezetbarát, Power bankok, Technológia & Mobil
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje - alja | Gravírozás (E3) | 0 | 50x10 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 50x10 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 4 | 50x10 mm | ||
| UV nyomtatás (UVD) | Full Color | 50x10 mm | ||
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVD) | Full Color | 50x10 mm | ||
![]() | II. Hátulja | Gravírozás (E3) | 0 | 50x50 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 50x50 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 4 | 50x50 mm | ||
| UV nyomtatás (UVD) | Full Color | 50x50 mm | ||
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVD) | Full Color | 50x50 mm | ||
![]() | III. Egyedi kartondoboz | Papírdoboz (PB3) | Full Color | 263x232 mm |
![]() | IV. Egyedi kraft kartondoboz | Kraft papírdoboz (PBK3) | Full Color | 263x232 mm |
![]() | V. Egyedi papírgyűrű | Papírgyűrű (PS3) | Full Color | 274x138 mm |
![]() | VI. Egyedi kraft papírgyűrű | Kraft papírgyűrű (PSK3) | Full Color | 274x138 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP721407-05 (piros fekete) | 375 db |
![]() | AP721407-06 (kék fekete) | 733 db |
![]() | AP721407-10 (fekete fekete) | 984 db |
![]() | AP721407-21 (ezüst fekete) | 3904 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 50 db |
| Export karton dimenziók | 44 x 22 x 32 cm |
| Térfogat | 0.03098 m3 |
| Nettó súly | 8 kg |
| Bruttó súly | 9.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 25 db |
| EAN kód | 5996425317692 |
Kapcsolódó termékek
21_16GB - ezüst
21_32GB - ezüst
21_4GB - ezüst
21_8GB - ezüst
Hikiki USB memória
egyedi ár ÁrInfóGravírozással termékár nélkül
| 100 db x | 272 Ft |
| 200 db x | 234 Ft |
| 300 db x | 195 Ft |
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
Spotit kereső
1715 Ft – 2160 FtÁrtartomány: 1715 Ft - 2160 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2577 Ft |
| 50 db x | 2022 Ft |
| 100 db x | 1652 Ft |
01 - fehér fekete
02 - sárga fekete
05 - piros fekete
06 - kék fekete
07 - zöld fekete
10 - fekete fekete
Plassi mobiltelefon-tartó
169 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 370 Ft |
| 200 db x | 315 Ft |
| 300 db x | 283 Ft |
BeTime B falióra
3455 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 2512 Ft |
| 100 db x | 2241 Ft |
| 150 db x | 2139 Ft |
10 - fekete fehér
BiPower autós USB töltő
1662 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2033 Ft |
| 50 db x | 1574 Ft |
| 100 db x | 1298 Ft |
01 - fehér fehér
02 - sárga fehér
05 - piros fehér
06 - kék fehér
07 - zöld fehér
10 - fekete fehér
25 - pink fehér
Abyss cseppálló bluetooth hangszóró
2225 Ft ÁrInfóSzínes matricával
| 25 db x | 2467 Ft |
| 50 db x | 1949 Ft |
| 100 db x | 1590 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése










