| Szín | fekete, kék, zöld, piros, szürke, ezüst |
|---|---|
| Anyag | Újrahasznosított alumínium |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8507600090 |
| Emblémázási módok | Gravírozás, Tamponnyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír, Kraft papírdoboz, Kraft papírgyűrű, Papírdoboz, Papírgyűrű, UV LED technológia – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár, UV nyomtatás |
| Méret | 110×68×10 mm, 68×110×10 mm |
| Termék tömege | 148 g |
| Elem kapacitása | 4000 mAh |
| Töltő csatlakozók - Bemenet | 1×USB-C |
| Töltő csatlakozók - Kimenet | 1×USB, 1×USB-C |
| USB csatlakozók száma | 2 |
| USB kábel mellékelve | Igen |
| USB-ről tölthető | Igen |
RaluFour power bank
USB power bank újrahasznosított alumínium borítással és 4000 mAh-s akkumulátorral. 1 USB és 1 USB-C töltő porttal. USB-C bemeneti porttal. USB töltőkábellel szállítjuk.
Alapár: 4078 Ft + áfa
Cikkszám:
AP800528
Kategóriák: Környezetbarát, Power bankok, Technológia & Mobil
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Gravírozás (E3) | 0 | 40x70 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 40x70 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 4 | 30x60 mm | ||
| UV nyomtatás (UVD) | Full Color | 50x64 mm | ||
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVD) | Full Color | 50x64 mm | ||
![]() | II. Hátulja | Gravírozás (E3) | 0 | 40x20 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 40x20 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 4 | 30x30 mm | ||
| UV nyomtatás (UVD) | Full Color | 50x30 mm | ||
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVD) | Full Color | 50x30 mm | ||
![]() | III. Egyedi kartondoboz | Papírdoboz (PB2) | Full Color | 209x195 mm |
![]() | IV. Egyedi kraft kartondoboz | Kraft papírdoboz (PBK2) | Full Color | 209x195 mm |
![]() | V. Egyedi papírgyűrű | Papírgyűrű (PS2) | Full Color | 215x132 mm |
![]() | VI. Egyedi kraft papírgyűrű | Kraft papírgyűrű (PSK2) | Full Color | 215x132 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP800528-05 (piros) | 4495 db |
![]() | AP800528-06 (kék) | 3972 db |
![]() | AP800528-10 (fekete) | 7877 db |
![]() | AP800528-21 (ezüst) | 8220 db |
![]() | AP800528-06A (sötét kék) | 0 db |
![]() | AP800528-07 (zöld) | 0 db |
![]() | AP800528-80 (szürke) | 0 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 50 db |
| Export karton dimenziók | 46 x 23 x 17 cm |
| Térfogat | 0.017986 m3 |
| Nettó súly | 7.4 kg |
| Bruttó súly | 7.9 kg |
| EAN kód | 5996425933427 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér fekete
02 - sárga fekete
03 - narancssárga fekete
05 - piros fekete
06 - kék fekete
07 - zöld fekete
10 - fekete fekete
21 - ezüst fekete
Decibel bluetooth hangszóró
3364 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 3304 Ft |
| 50 db x | 2694 Ft |
| 100 db x | 2418 Ft |
01 - fehér átlátszó
10 - fekete átlátszó
Barry mobiltelefon-tartó
339 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 537 Ft |
| 200 db x | 437 Ft |
| 300 db x | 377 Ft |
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
Spotit kereső
1715 Ft – 2160 FtÁrtartomány: 1715 Ft - 2160 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2577 Ft |
| 50 db x | 2022 Ft |
| 100 db x | 1652 Ft |
01 - fehér fekete
02 - sárga fekete
05 - piros fekete
06 - kék fekete
07 - zöld fekete
10 - fekete fekete
Durabank USB power bank
4449 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 3970 Ft |
| 50 db x | 3205 Ft |
| 100 db x | 2961 Ft |
BeTime C falióra
3067 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 2252 Ft |
| 100 db x | 2000 Ft |
| 150 db x | 1937 Ft |
_16GB - fehér
_32GB - fehér
_4GB - fehér
_8GB - fehér
Redax USB memória
egyedi ár ÁrInfóSzínesen nyomtatva termékár nélkül
| 100 db x | 201 Ft |
| 200 db x | 158 Ft |
| 300 db x | 131 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése













