| Szín | fehér, fekete, kék, zöld, sárga, narancs, piros, ezüst |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8518400090 |
| Emblémázási módok | Gravírozás, Rotációs gravírozás, Tamponnyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír, Kraft papírdoboz, Kraft papírgyűrű, Papírdoboz, Papírgyűrű, Rotációs Gravír – Egyedi neves gravír, UV LED technológia – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár, UV nyomtatás |
| Méret | ø59×50 mm |
| Termék tömege | 195 g |
| 3,5 mm jack bemenet | Igen |
| Beépített újratölthető elem | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Bluetooth kapcsolat típusa | Bluetooth 3.0 |
| Elem kapacitása | 300 mAh |
| FM rádió | Igen |
| Micro SD MP3 lejátszás | Igen |
| Telefon kihangosító funkció | Igen |
| Töltő csatlakozók - Bemenet | 1×Micro USB |
| USB kábel mellékelve | Igen |
| USB-ről tölthető | Igen |
Decibel bluetooth hangszóró
Bluetooth hangszóró fém házban. Telefon kihangosító, rádió és MP3 lejátszó funkcióval és beépített újratölthető akkumulátorral ellátva. USB töltő- és aux-in kábellel szállítjuk.
Alapár: 3364 Ft + áfa
Cikkszám:
AP741951
Kategóriák: Hangszórók, Technológia & Mobil, Zene & Audio
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Gravírozás (E3) | 0 | 20x30 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 20x30 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 4 | 30x20 mm | ||
![]() | II. Hátulja | Gravírozás (E3) | 0 | 20x30 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 20x30 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 4 | 30x20 mm | ||
![]() | III. Palást | Rotációs gravírozás (ER1) | 0 | 93x30 mm |
| Rotációs gravírozás (ER2) | 0 | 190x30 mm | ||
| Rotációs Gravír - Egyedi neves gravír (NER1) | 0 | 93x30 mm | ||
| Rotációs Gravír - Egyedi neves gravír (NER2) | 0 | 190x30 mm | ||
![]() | IV. Teteje | UV nyomtatás (UVD) | Full Color | ø45 mm |
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVD) | Full Color | ø45 mm | ||
![]() | V. Egyedi kartondoboz | Papírdoboz (PB2) | Full Color | 256x75 mm |
![]() | VI. Egyedi kraft kartondoboz | Kraft papírdoboz (PBK1) | Full Color | 256x75 mm |
![]() | VII. Egyedi papírgyűrű | Papírgyűrű (PS2) | Full Color | 256x75 mm |
![]() | VIII. Egyedi kraft papírgyűrű | Kraft papírgyűrű (PSK2) | Full Color | 256x75 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP741951-01 (fehér fekete) | 0 db |
![]() | AP741951-02 (sárga fekete) | 579 db |
![]() | AP741951-05 (piros fekete) | 3092 db |
![]() | AP741951-06 (kék fekete) | 0 db |
![]() | AP741951-10 (fekete fekete) | 1992 db |
![]() | AP741951-21 (ezüst fekete) | 1255 db |
![]() | AP741951-03 (narancssárga fekete) | 1710 db |
![]() | AP741951-07 (zöld fekete) | 723 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 50 db |
| Export karton dimenziók | 32 x 32 x 16 cm |
| Térfogat | 0.01638 m3 |
| Nettó súly | 9.75 kg |
| Bruttó súly | 10.6 kg |
| Belső karton mennyiség | 25 db |
| EAN kód | 5996425551614 |
Kapcsolódó termékek
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
Compa egérpad
2013 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2517 Ft |
| 50 db x | 1936 Ft |
| 100 db x | 1621 Ft |
01 - fehér fekete
02 - sárga fekete
05 - piros fekete
06 - kék fekete
07 - zöld fekete
10 - fekete fekete
Plassi mobiltelefon-tartó
169 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 370 Ft |
| 200 db x | 315 Ft |
| 300 db x | 283 Ft |
California időjárás-állomás
3496 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 25 db x | 3170 Ft |
| 50 db x | 2671 Ft |
| 100 db x | 2397 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Pointer egérpad
265 Ft – 321 FtÁrtartomány: 265 Ft - 321 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 678 Ft |
| 200 db x | 617 Ft |
| 300 db x | 497 Ft |
Dashim autós telefontartó
383 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 541 Ft |
| 200 db x | 432 Ft |
| 300 db x | 369 Ft |
Crystalline tolltartó
2648 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 25 db x | 2534 Ft |
| 50 db x | 2315 Ft |
| 100 db x | 1898 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése
















