| Szín | fehér, natúr |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Származási ország | HU |
| VTSZ | 9503006900 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | 120×120×3 mm |
| Termék tömege | 60 g |
| Minimális rendelései mennyiség | 100 |
Wodalus puzzle
9 részes műanyag puzzle egyedi grafikával, rétegelt nyírfa tartókeretben. Az ár tartalmazza az UV LED emblémázás költségét. Minimális rendelési mennyiség: 100 db.
Alapár: 916 Ft + áfa
A készletről érdeklődj.
Cikkszám:
AP718155
Kategóriák: Gyerekek & Játékok, Kirakósok, Környezetbarát
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | (FP-UV) | Full Color | 100x100 mm |
Raktárkészlet
| A készletről érdeklődj. |
|---|
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 200 db |
| Export karton dimenziók | 33 x 55 x 18 cm |
| Térfogat | 0.03267 m3 |
| Nettó súly | 12 kg |
| Bruttó súly | 13 kg |
| Belső karton mennyiség | 100 db |
| EAN kód | 5996425096368 |
Kapcsolódó termékek
Minnie 4 db-os ceruza szett
64 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 229 Ft |
| 200 db x | 189 Ft |
| 300 db x | 130 Ft |
A - natúr
B - natúr
C - natúr
D - natúr
E - natúr
F - natúr
G - natúr
Looney fa vonalzó
222 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 478 Ft |
| 200 db x | 433 Ft |
| 300 db x | 362 Ft |
EpoStick epoxy matrica
egyedi ár ÁrInfóEpoxy matricával termékár nélkül
| 250 db x | 39 Ft |
| 500 db x | 20 Ft |
| 750 db x | 13 Ft |
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
Shoop repülő
328 Ft ÁrInfóSzínes matricával
| 100 db x | 494 Ft |
| 200 db x | 391 Ft |
| 300 db x | 364 Ft |
Paola kifestő szett
233 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 401 Ft |
| 200 db x | 354 Ft |
| 300 db x | 257 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
Fluxel vonalzó
339 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 537 Ft |
| 200 db x | 437 Ft |
| 300 db x | 377 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése

