| Szín | kék, sárga, narancs, piros |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9017809000 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | 305×30×3 mm |
| Termék tömege | 28 g |
Fluxel vonalzó
Hajlékony műanyag 30 cm-es vonalzó.
Alapár: 339 Ft + áfa
Cikkszám:
AP731474
Kategóriák: Gyerekek & Játékok, Iroda & Megbeszélés, Rajzolás & Színezés, Vonalzók & Könyvjelzők
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Tamponnyomás (P2) | 4 | 70x10 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP731474-02 (sárga) | 1890 db |
![]() | AP731474-03 (narancssárga) | 5939 db |
![]() | AP731474-05 (piros) | 6512 db |
![]() | AP731474-06 (kék) | 3679 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 500 db |
| Export karton dimenziók | 38.5 x 35 x 20 cm |
| Térfogat | 0.02695 m3 |
| Nettó súly | 14 kg |
| Bruttó súly | 15.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 125 db |
| EAN kód | 5996425024309 |
Kapcsolódó termékek
00 - bézs
01 - fehér
10 - fekete
Minok Plus öntapadós jegyzettömb
201 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 371 Ft |
| 200 db x | 326 Ft |
| 300 db x | 263 Ft |
Subyard B egyedi szublimációs nyakpánt
egyedi ár ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 420 Ft |
| 200 db x | 376 Ft |
| 300 db x | 300 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Corylus jegyzetfüzet
975 Ft – 1233 FtÁrtartomány: 975 Ft - 1233 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1727 Ft |
| 50 db x | 1470 Ft |
| 100 db x | 1147 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése





