| Szín | kék, sárga, piros |
|---|---|
| Anyag | EVA hab |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9503009590 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | 127×40×150 mm |
| Termék tömege | 7 g |
Shoop repülő
EVA anyagból készült, 3 dimenziós kirakós játék.
Alapár: 328 Ft + áfa
Cikkszám:
AP761889
Kategóriák: Gyerekek & Játékok, Játékok
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Csomagolás | Vinyl matrica (VS) | Full Color | 50x50 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP761889-02 (sárga) | 5937 db |
![]() | AP761889-05 (piros) | 6400 db |
![]() | AP761889-06 (kék) | 8323 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 720 db |
| Export karton dimenziók | 61 x 32 x 50 cm |
| Térfogat | 0.0976 m3 |
| Nettó súly | 5.04 kg |
| Bruttó súly | 7.04 kg |
| Belső karton mennyiség | 20 db |
| EAN kód | 5996425235682 |
Kapcsolódó termékek
Paola kifestő szett
233 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 401 Ft |
| 200 db x | 354 Ft |
| 300 db x | 257 Ft |
Jetex kirakó játék
1006 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1860 Ft |
| 50 db x | 1511 Ft |
| 100 db x | 1173 Ft |
Crasket kosár palánk
3390 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 2469 Ft |
| 100 db x | 2200 Ft |
| 150 db x | 2100 Ft |
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
Mincok séf szett
795 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1345 Ft |
| 100 db x | 1014 Ft |
| 200 db x | 900 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
Keyted kulcstartó
1059 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2007 Ft |
| 50 db x | 1642 Ft |
| 100 db x | 1316 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése




