| Szín | fehér |
|---|---|
| Anyag | Papír |
| Anyag súly | 300 g/m2 |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9503006900 |
| Emblémázási módok | Szublimáció, Kraft papírgyűrű, Papírgyűrű, Szublimáció – Egyedi neves, egyedi ár |
| Méret | 240×190 mm |
| Termék tömege | 68 g |
| Minimális rendelései mennyiség | 50 |
Suzzle szublimációs puzzle
80 darabos puzzle szublimációs nyomtatáshoz. Az ár tartalmazza a szublimációs nyomtatást. Minimális rendelési mennyiség: 50 db.
Alapár: 1112 Ft + áfa
15187 db azonnali készleten
Cikkszám:
AP812411
Kategóriák: Gyerekek & Játékok, Kirakósok
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Teljes felület | (FP-SU) | Full Color | 240x190 mm |
| Szublimáció - Egyedi neves nyomtatás (FP-NSU) | Full Color | 240x190 mm | ||
![]() | II. Egyedi papírgyűrű | Papírgyűrű (PS4) | Full Color | 412x250 mm |
![]() | III. Egyedi kraft papírgyűrű | Kraft papírgyűrű (PSK4) | Full Color | 412x250 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP812411 | 15187 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 250 db |
| Export karton dimenziók | 40 x 25.5 x 34 cm |
| Térfogat | 0.03468 m3 |
| Nettó súly | 17 kg |
| Bruttó súly | 17.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 6 db |
| EAN kód | 5996425372394 |
Kapcsolódó termékek
Carle színezhető hátizsák
536 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1104 Ft |
| 100 db x | 901 Ft |
| 200 db x | 769 Ft |
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
Shoop repülő
328 Ft ÁrInfóSzínes matricával
| 100 db x | 494 Ft |
| 200 db x | 391 Ft |
| 300 db x | 364 Ft |
Minnie 4 db-os ceruza szett
64 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 229 Ft |
| 200 db x | 189 Ft |
| 300 db x | 130 Ft |
Maori tetoválás
297 Ft ÁrInfóSzínes papírbetéttel
| 100 db x | 365 Ft |
| 200 db x | 312 Ft |
| 300 db x | 252 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
Fluxel vonalzó
339 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 537 Ft |
| 200 db x | 437 Ft |
| 300 db x | 377 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése




