| Szín | fehér |
|---|---|
| Anyag | Poliészter |
| Anyag súly | 135 g/m2 |
| Származási ország | HU |
| VTSZ | 6302229090 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | 400×400 mm |
| Termék tömege | 66 g |
| Minimális rendelései mennyiség | 25 |
SuboCushion S díszpárna huzat
Egyedi gyártású, cipzáras díszpárna huzat 40×40 cm méretű párnához. Az ár tartalmazza a szublimációs eljárás költségét mindkét oldalon. Minimális rendelési mennyiség 25 db.
Alapár: 6197 Ft + áfa
A készletről érdeklődj.
Cikkszám:
AP718667
Kategóriák: Lakásdekorációk, Lakástextilek, Vitalitás & Gondoskodás
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | (FP-SU) | Full Color | 420x420 mm |
| Szublimáció - Egyedi neves nyomtatás (FP-NSU) | Full Color | 420x420 mm | ||
![]() | II. Hátulja | (FP-SU) | Full Color | 420x420 mm |
| Szublimáció - Egyedi neves nyomtatás (FP-NSU) | Full Color | 420x420 mm |
Raktárkészlet
| A készletről érdeklődj. |
|---|
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 25 db |
| Export karton dimenziók | 35 x 25 x 10 cm |
| Térfogat | 0.00875 m3 |
| Nettó súly | 1.65 kg |
| Bruttó súly | 2.15 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425458852 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
Passio antistressz labda
392 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 594 Ft |
| 200 db x | 480 Ft |
| 300 db x | 454 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Core törölköző
593 Ft ÁrInfóGravírozással
| 50 db x | 991 Ft |
| 100 db x | 867 Ft |
| 200 db x | 739 Ft |
01 - fehér
10 - fekete
Professor LED lámpa
689 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 968 Ft |
| 100 db x | 701 Ft |
| 200 db x | 606 Ft |
01 - fehér
Subowel L szublimációs törölköző
8316 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 25 db x | 5759 Ft |
| 50 db x | 5250 Ft |
| 75 db x | 5107 Ft |
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
Toothie fogkefe szett
636 Ft ÁrInfóGravírozással
| 50 db x | 995 Ft |
| 100 db x | 875 Ft |
| 200 db x | 741 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
25 - pink
Heapsule melegítő-hűtő tasak
487 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 855 Ft |
| 100 db x | 686 Ft |
| 200 db x | 573 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése


