| Szín | fehér |
|---|---|
| Anyag | Pamut |
| Anyag súly | 400 g/m2 |
| Származási ország | TR |
| VTSZ | 6302600010 |
| Emblémázási módok | Szublimáció, Kraft papírgyűrű, Papírgyűrű, Szublimáció – Egyedi neves, egyedi ár |
| Méret | 700×1400 mm |
| Termék tömege | 391.67 g |
| Minimális rendelései mennyiség | 25 |
Subowel L szublimációs törölköző
100% pamut, 400 g/m² törölköző poliészter bordűrrel, szublimációs emblémázáshoz. Az ár tartalmazza a szublimáció költségét. Minimális rendelési mennyiség: 25 db.
Alapár: 8316 Ft + áfa
Cikkszám:
AP718013
Kategóriák: Frottír törölközők, Törölközők, Vitalitás & Gondoskodás
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Bordűr | (FP-SU) | Full Color | 650x110 mm |
| Szublimáció - Egyedi neves nyomtatás (FP-NSU) | Full Color | 650x110 mm | ||
![]() | II. Egyedi papírgyűrű | Papírgyűrű (PS3) | Full Color | 370x140 mm |
![]() | III. Egyedi kraft papírgyűrű | Kraft papírgyűrű (PSK3) | Full Color | 370x140 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP718013-01 (fehér) | 753 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 30 db |
| Export karton dimenziók | 40 x 60 x 40 cm |
| Térfogat | 0.096 m3 |
| Nettó súly | 11.75 kg |
| Bruttó súly | 12.65 kg |
| EAN kód | 5996425374275 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
Passio antistressz labda
392 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 594 Ft |
| 200 db x | 480 Ft |
| 300 db x | 454 Ft |
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
Toothie fogkefe szett
636 Ft ÁrInfóGravírozással
| 50 db x | 995 Ft |
| 100 db x | 875 Ft |
| 200 db x | 741 Ft |
01 - fehér
Scenset aroma szett
2013 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2392 Ft |
| 50 db x | 1870 Ft |
| 100 db x | 1530 Ft |
00 - bézs szürke
03 - narancssárga szürke
09 - barna szürke
Scendle illatos gyertya, csokoládé
795 Ft ÁrInfóGravírozással
| 50 db x | 1119 Ft |
| 100 db x | 868 Ft |
| 200 db x | 766 Ft |
Tubyk golyóstoll
127 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 312 Ft |
| 200 db x | 263 Ft |
| 300 db x | 200 Ft |
Doxer gyógyszeradagoló
371 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 546 Ft |
| 200 db x | 436 Ft |
| 300 db x | 409 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése




