| Szín | kék, zöld, sárga, piros |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9603210000 |
| Emblémázási módok | Gravírozás, Szitanyomás, Tamponnyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír |
| Méret | 80×200×20 mm |
| Termék tömege | 35 g |
Toothie fogkefe szett
Fogkefe szett gyerekeknek, műanyag fogkefével és homokórával. Cipzáras műanyag tartóban szállítjuk.
Alapár: 636 Ft + áfa
Cikkszám:
AP741956
Kategóriák: Fogkefék, Fürdőszobai kiegészítők, Vitalitás & Gondoskodás
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Tok | Szitanyomás (S1) | 3 | 100x60 mm |
![]() | II. Fogkefe | Gravírozás (E2) | 0 | 10x15 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE2) | 0 | 10x15 mm | ||
![]() | III. Homokóra | Tamponnyomás (P2) | 4 | 30x8 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP741956-02 (sárga) | 40 db |
![]() | AP741956-05 (piros) | 0 db |
![]() | AP741956-06 (kék) | 3062 db |
![]() | AP741956-07 (zöld) | 6052 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 200 db |
| Export karton dimenziók | 42 x 43 x 40 cm |
| Térfogat | 0.07224 m3 |
| Nettó súly | 7 kg |
| Bruttó súly | 8.4 kg |
| Belső karton mennyiség | 10 db |
| EAN kód | 5996425551720 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
Passio antistressz labda
392 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 594 Ft |
| 200 db x | 480 Ft |
| 300 db x | 454 Ft |
01 - fehér
Subowel L szublimációs törölköző
8316 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 25 db x | 5759 Ft |
| 50 db x | 5250 Ft |
| 75 db x | 5107 Ft |
00 - bézs
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
25 - pink
Zomoco kozmetikai táska
519 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1088 Ft |
| 100 db x | 885 Ft |
| 200 db x | 756 Ft |
00 - bézs szürke
03 - narancssárga szürke
09 - barna szürke
Scendle illatos gyertya, csokoládé
795 Ft ÁrInfóGravírozással
| 50 db x | 1119 Ft |
| 100 db x | 868 Ft |
| 200 db x | 766 Ft |
Carrypill kulcstartós gyógyszertároló
583 Ft ÁrInfóGravírozással
| 50 db x | 921 Ft |
| 100 db x | 797 Ft |
| 200 db x | 671 Ft |
00 - natúr
01 - fehér
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
Vodax kozmetikai táska
471 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 838 Ft |
| 100 db x | 701 Ft |
| 200 db x | 579 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése







