| Szín | fekete, kék, piros, ezüst |
|---|---|
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8518290090 |
| Anyag | Bambusz |
| Emblémázási módok | Gravírozás, Rotációs gravírozás, Tamponnyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír, Rotációs Gravír – Egyedi neves gravír, UV LED technológia – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár, UV nyomtatás |
| Méret | ø68×55 mm |
| Termék tömege | 160 g |
| Beépített újratölthető elem | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Bluetooth kapcsolat típusa | Bluetooth 5.0 |
| Telefon kihangosító funkció | Igen |
| USB kábel mellékelve | Igen |
| USB-ről tölthető | Igen |
RalooBeat vezeték nélküli hangszóró
Újrahasznosított alumínium bluetooth hangszóró bambusz alappal. Kihangosító funkcióval és beépített újratölthető akkumulátorral. USB töltőkábellel szállítjuk.
Alapár: 3390 Ft + áfa
Cikkszám:
AP864024
Kategóriák: Hangszórók, Írószerek, Környezetbarát, Technológia & Mobil, Zene & Audio
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Teteje | UV nyomtatás (UVD) | Full Color | ø58 mm |
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVD) | Full Color | ø58 mm | ||
![]() | II. Eleje - teteje | Gravírozás (E3) | 0 | 20x25 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 20x25 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 4 | 20x25 mm | ||
![]() | III. Eleje - alja | Gravírozás (E3) | 0 | 20x10 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 20x10 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 4 | 20x10 mm | ||
![]() | IV. Palást | Rotációs gravírozás (ER1) | 0 | 100x25 mm |
| Rotációs gravírozás (ER2) | 0 | 200x25 mm | ||
| Rotációs Gravír - Egyedi neves gravír (NER1) | 0 | 100x25 mm | ||
| Rotációs Gravír - Egyedi neves gravír (NER2) | 0 | 200x25 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP864024-05 (piros) | 2614 db |
![]() | AP864024-06 (kék) | 1694 db |
![]() | AP864024-10 (fekete) | 1267 db |
![]() | AP864024-21 (ezüst) | 2389 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 50 db |
| Export karton dimenziók | 38 x 38 x 32.4 cm |
| Térfogat | 0.04679 m3 |
| Nettó súly | 8 kg |
| Bruttó súly | 10 kg |
| EAN kód | 5996425784234 |
Kapcsolódó termékek
01 - natúr fehér
03 - natúr narancssárga
05 - natúr piros
06 - natúr kék
07 - natúr zöld
10 - natúr fekete
Karta golyóstoll
53 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 242 Ft |
| 200 db x | 199 Ft |
| 300 db x | 174 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
71 - lime zöld
Flenxil flexibilis ceruza
117 Ft – 124 FtÁrtartomány: 117 Ft - 124 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 309 Ft |
| 200 db x | 260 Ft |
| 300 db x | 197 Ft |
Papcil környezetbarát ceruza
83 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 272 Ft |
| 200 db x | 229 Ft |
| 300 db x | 198 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Corylus jegyzetfüzet
975 Ft – 1233 FtÁrtartomány: 975 Ft - 1233 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1727 Ft |
| 50 db x | 1470 Ft |
| 100 db x | 1147 Ft |
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
21 - ezüst
Yein golyóstoll
101 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 290 Ft |
| 200 db x | 239 Ft |
| 300 db x | 214 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése








