| Szín | fehér, fekete, kék, zöld, sárga, narancs, piros, rózsaszín |
|---|---|
| Anyag | Újrahasznosított papír |
| Anyag2 súly | 70 g/m2 |
| Toll típus | Golyóstoll |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 4820103000 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | 150×182 mm, 150×182×19 mm |
| Termék tömege | 170 g |
| Tollbetét mérete | 1 mm |
| Tollbetét színe | Kék |
Corylus jegyzetfüzet
Karton borítású, 70 sima lapos spirál jegyzetfüzet, megegyező színű újrahasznosított papír golyóstollal. Kék tollbetéttel szállítjuk.
Alapár: 975 Ft – 1233 FtÁrtartomány: 975 Ft - 1233 Ft + áfa
Cikkszám:
AP741501
Kategóriák: Iroda & Megbeszélés, Írószerek, Jegyzetfüzetek, Jegyzetfüzetek & Jegyzettömbök, Környezetbarát, Környezetbarát tollak, Tollak
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Tamponnyomás (P2) | 4 | 60x30 mm |
| Szitanyomás (S1) | 2 | 80x80 mm | ||
![]() | II. Hátulja | Tamponnyomás (P2) | 4 | 60x30 mm |
| Szitanyomás (S1) | 2 | 80x80 mm | ||
![]() | III. Test - jobbkezes | Tamponnyomás (P2) | 3 | 50x6 mm |
![]() | IV. Test - balkezes | Tamponnyomás (P2) | 3 | 50x6 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP741501-01 (fehér) | 2866 db |
![]() | AP741501-02 (sárga) | 0 db |
![]() | AP741501-03 (narancssárga) | 0 db |
![]() | AP741501-05 (piros) | 1695 db |
![]() | AP741501-06 (kék) | 5790 db |
![]() | AP741501-07 (zöld) | 151 db |
![]() | AP741501-10 (fekete) | 0 db |
![]() | AP741501-25 (pink) | 743 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 50 db |
| Export karton dimenziók | 34 x 17 x 38 cm |
| Térfogat | 0.02196 m3 |
| Nettó súly | 8.5 kg |
| Bruttó súly | 9 kg |
| Belső karton mennyiség | 25 db |
| EAN kód | 5996425491491 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér natúr
02 - sárga natúr
03 - narancssárga natúr
05 - piros natúr
06 - kék natúr
06A - sötét kék natúr
07 - zöld natúr
10 - fekete natúr
25 - pink natúr
Platanus A6 jegyzetfüzet
456 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 784 Ft |
| 100 db x | 632 Ft |
| 200 db x | 524 Ft |
Triox szövegkiemelő
265 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 447 Ft |
| 200 db x | 396 Ft |
| 300 db x | 330 Ft |
02 - sárga ezüst
03 - narancssárga ezüst
05 - piros ezüst
06 - kék ezüst
07 - zöld ezüst
10 - fekete ezüst
Lumpy golyóstoll
85 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 274 Ft |
| 200 db x | 231 Ft |
| 300 db x | 200 Ft |
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
Setpuk szett
1960 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2345 Ft |
| 50 db x | 1849 Ft |
| 100 db x | 1546 Ft |
01 - natúr fehér
03 - natúr narancssárga
05 - natúr piros
06 - natúr kék
07 - natúr zöld
10 - natúr fekete
Karta golyóstoll
53 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 242 Ft |
| 200 db x | 199 Ft |
| 300 db x | 174 Ft |
01 - fehér
02 - sárga fehér
05 - piros fehér
06 - kék fehér
07 - zöld fehér
Pencix radír és hegyező
233 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 418 Ft |
| 200 db x | 367 Ft |
| 300 db x | 306 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése












