| Szín | natúr |
|---|---|
| Anyag | Műbőr |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8518290090 |
| Emblémázási módok | Gravírozás, Rotációs gravírozás, Tamponnyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír, Rotációs Gravír – Egyedi neves gravír |
| Méret | ø75×55 mm |
| Termék tömege | 190 g |
| Beépített újratölthető elem | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Bluetooth kapcsolat típusa | Bluetooth 5.0 |
| USB csatlakozók száma | 1 |
| USB kábel mellékelve | Igen |
| USB-ről tölthető | Igen |
Lumier vezeték nélküli hangszóró
Bluetooth hangszóró bambusz és ABS műanyag borítással, alján LED világítással, műbőr hordszíjjal és beépített újratölthető akkumulátorral. USB töltőkábellel szállítjuk.
Alapár: 3963 Ft + áfa
A készletről érdeklődj.
Cikkszám:
AP800535
Kategóriák: Hangszórók, Környezetbarát, Technológia & Mobil, Zene & Audio
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Gravírozás (E3) | 0 | 25x35 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 25x35 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 2 | 25x35 mm | ||
![]() | II. Palást | Rotációs gravírozás (ER1) | 0 | 100x35 mm |
| Rotációs gravírozás (ER2) | 0 | 200x35 mm | ||
| Rotációs Gravír - Egyedi neves gravír (NER1) | 0 | 100x35 mm | ||
| Rotációs Gravír - Egyedi neves gravír (NER2) | 0 | 200x35 mm | ||
![]() | III. Fülön | Gravírozás (E3) | 0 | 40x10 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 40x10 mm |
Raktárkészlet
| A készletről érdeklődj. |
|---|
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 50 db |
| Export karton dimenziók | 43 x 42.5 x 18 cm |
| Térfogat | 0.0329 m3 |
| Nettó súly | 9.5 kg |
| Bruttó súly | 10.1 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425750253 |
Kapcsolódó termékek
Brattain falióra kivehető számlappal
6311 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 4934 Ft |
| 50 db x | 4340 Ft |
| 100 db x | 4099 Ft |
Sunnux napszemüvegtok
219 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 511 Ft |
| 200 db x | 461 Ft |
| 300 db x | 394 Ft |
01 - fehér fekete
02 - sárga fekete
03 - narancssárga fekete
05 - piros fekete
06 - kék fekete
07 - zöld fekete
10 - fekete fekete
21 - ezüst fekete
Decibel bluetooth hangszóró
3364 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 3304 Ft |
| 50 db x | 2694 Ft |
| 100 db x | 2418 Ft |
01 - fehér átlátszó
10 - fekete átlátszó
Barry mobiltelefon-tartó
339 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 537 Ft |
| 200 db x | 437 Ft |
| 300 db x | 377 Ft |
BeTime C falióra
3067 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 2252 Ft |
| 100 db x | 2000 Ft |
| 150 db x | 1937 Ft |
Dashim autós telefontartó
383 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 541 Ft |
| 200 db x | 432 Ft |
| 300 db x | 369 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése



