| Szín | fekete |
|---|---|
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8518290090 |
| Anyag | Bambusz |
| Emblémázási módok | Gravírozás, Rotációs gravírozás, Tamponnyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír, Rotációs Gravír – Egyedi neves gravír, UV LED technológia – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár, UV nyomtatás |
| Méret | ø60×50 mm |
| Termék tömege | 130 g |
| Beépített újratölthető elem | Igen |
| Elem kapacitása | 300 mAh |
| Micro SD MP3 lejátszás | Igen |
| Telefon kihangosító funkció | Igen |
| USB kábel mellékelve | Igen |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Igen |
| Vezeték nélküli kapcsolat típusa | V5.3 |
BooBeat RABS vezeték nélküli hangszóró
Vezeték nélküli hangszóró újrahasznosított ABS műanyag és bambusz házban, fém hálóval és újratölthető akkumulátorral (300 mAh). Kihangosító és micro SD MP3 lejátszási funkciókkal. USB töltőkábellel.
Alapár: 3549 Ft + áfa
Cikkszám:
AP864110
Kategóriák: Hangszórók, Írószerek, Környezetbarát, Technológia & Mobil, Zene & Audio
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Gravírozás (E3) | 0 | 20x30 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 20x30 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 2 | 20x30 mm | ||
![]() | II. Palást | Rotációs gravírozás (ER1) | 0 | 90x30 mm |
| Rotációs gravírozás (ER2) | 0 | 180x30 mm | ||
| Rotációs Gravír - Egyedi neves gravír (NER1) | 0 | 90x30 mm | ||
| Rotációs Gravír - Egyedi neves gravír (NER2) | 0 | 180x30 mm | ||
![]() | III. Teteje | UV nyomtatás (UVD) | Full Color | ø50 mm |
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVD) | Full Color | ø50 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP864110-10 (fekete) | 614 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 50 db |
| Export karton dimenziók | 33 x 33 x 23 cm |
| Térfogat | 0.025047 m3 |
| Nettó súly | 6.5 kg |
| Bruttó súly | 7.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 25 db |
| EAN kód | 5996425915188 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06V - világoskék
07 - lime zöld
10 - fekete
25 - pink
Swim golyóstoll
69 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 258 Ft |
| 200 db x | 215 Ft |
| 300 db x | 185 Ft |
Minnie 4 db-os ceruza szett
64 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 229 Ft |
| 200 db x | 189 Ft |
| 300 db x | 130 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Corylus jegyzetfüzet
975 Ft – 1233 FtÁrtartomány: 975 Ft - 1233 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1727 Ft |
| 50 db x | 1470 Ft |
| 100 db x | 1147 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
71 - lime zöld
Flenxil flexibilis ceruza
117 Ft – 124 FtÁrtartomány: 117 Ft - 124 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 309 Ft |
| 200 db x | 260 Ft |
| 300 db x | 197 Ft |
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
Setpuk szett
1960 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2345 Ft |
| 50 db x | 1849 Ft |
| 100 db x | 1546 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése



