| Szín | fehér, fekete, kék, zöld, sárga, piros, rózsaszín |
|---|---|
| Anyag | Gumi |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8518290090 |
| Emblémázási módok | Vinyl matrica, Kraft papírdoboz, Kraft papírgyűrű, Papírdoboz, Papírgyűrű |
| Méret | ø85×55 mm |
| Termék tömege | 100 g |
| Beépített újratölthető elem | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Bluetooth kapcsolat típusa | Bluetooth 3.0 |
| Telefon kihangosító funkció | Igen |
| USB kábel mellékelve | Igen |
| USB-ről tölthető | Igen |
Abyss cseppálló bluetooth hangszóró
Cseppálló (IPX4 védelemmel) bluetooth hangszóró, gumiborítású házzal és nagyméretű tapadókoronggal. Telefon kihangosító funkcióval és beépített újratölthető akkumulátorral ellátva. USB töltőkábellel szállítjuk.
Alapár: 2225 Ft + áfa
Cikkszám:
AP741915
Kategóriák: Hangszórók, Technológia & Mobil, Zene & Audio
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Doboz | Vinyl matrica (VS) | Full Color | ø50 mm |
![]() | II. Egyedi kartondoboz | Papírdoboz (PB3) | Full Color | 323x243 mm |
![]() | III. Egyedi kraft kartondoboz | Kraft papírdoboz (PBK3) | Full Color | 323x243 mm |
![]() | V. Egyedi papírgyűrű | Papírgyűrű (PS1) | Full Color | 302x59 mm |
![]() | VI. Egyedi kraft papírgyűrű | Kraft papírgyűrű (PSK1) | Full Color | 302x59 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP741915-01 (fehér fehér) | 353 db |
![]() | AP741915-02 (sárga fehér) | 1011 db |
![]() | AP741915-05 (piros fehér) | 1816 db |
![]() | AP741915-06 (kék fehér) | 1811 db |
![]() | AP741915-10 (fekete fehér) | 2059 db |
![]() | AP741915-25 (pink fehér) | 947 db |
![]() | AP741915-07 (zöld fehér) | 907 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 50 db |
| Export karton dimenziók | 48 x 48 x 15 cm |
| Térfogat | 0.03456 m3 |
| Nettó súly | 5 kg |
| Bruttó súly | 7.6 kg |
| EAN kód | 5996425550730 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Pointer egérpad
265 Ft – 321 FtÁrtartomány: 265 Ft - 321 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 678 Ft |
| 200 db x | 617 Ft |
| 300 db x | 497 Ft |
EpoPhone képernyőtisztító
361 Ft ÁrInfóEpoxy matricával
| 100 db x | 434 Ft |
| 200 db x | 320 Ft |
| 300 db x | 304 Ft |
Dashim autós telefontartó
383 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 541 Ft |
| 200 db x | 432 Ft |
| 300 db x | 369 Ft |
01 - fehér átlátszó
10 - fekete átlátszó
Barry mobiltelefon-tartó
339 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 537 Ft |
| 200 db x | 437 Ft |
| 300 db x | 377 Ft |
01 - fehér fekete
10 - fekete fehér
Tempo bluetooth fejhallgató
8068 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 5877 Ft |
| 50 db x | 5323 Ft |
| 100 db x | 4927 Ft |
10 - fekete fehér
BiPower autós USB töltő
1662 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2033 Ft |
| 50 db x | 1574 Ft |
| 100 db x | 1298 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése












