| Szín | fehér, fekete, kék, piros |
|---|---|
| Anyag | Műanyag (ABS) |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8518300090 |
| Emblémázási módok | Epoxy matrica, Tamponnyomás, Vinyl matrica, Hullámkarton doboz, Kraft hullámkarton doboz, Kraft papírgyűrű, Papírgyűrű |
| Méret | 180×185×78 mm |
| Termék tömege | 285 g |
| 3,5 mm jack bemenet | Igen |
| Beépített újratölthető elem | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Elem kapacitása | 400 mAh |
| FM rádió | Igen |
| Micro SD MP3 lejátszás | Igen |
| Telefon kihangosító funkció | Igen |
| Töltő csatlakozók - Bemenet | 1×Micro USB |
| USB kábel mellékelve | Igen |
| USB-ről tölthető | Igen |
Groove fejhallgató
Összehajtható, műanyag fejhallgató bluetooth kapcsolattal, beépített, újratölthető akkumulátorral, telefon kihangosító és micro SD-s MP3 visszajátszó funkcióval ellátva. 3,5 mm-es audio Jack dugóval és USB töltőkábellel szállítjuk.
Alapár: 7046 Ft + áfa
Cikkszám:
AP781599
Kategóriák: Fejhallgatók, Technológia & Mobil, Zene & Audio
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Doboz | Vinyl matrica (VS) | Full Color | 50x50 mm |
![]() | II. Jobb pánt | Tamponnyomás (P3) | 1 | 15x30 mm |
| Vinyl matrica (VS) | Full Color | 15x30 mm | ||
![]() | III. Bal pánt | Tamponnyomás (P3) | 1 | 15x30 mm |
| Vinyl matrica (VS) | Full Color | 15x30 mm | ||
![]() | IV. Bal fejhallgató | Epoxy matrica (DO1) | Full Color | ø25 mm |
| Tamponnyomás (P3) | 1 | ø20 mm | ||
| Vinyl matrica (VS) | Full Color | ø25 mm | ||
![]() | V. Egyedi papírgyűrű | Papírgyűrű (PS2) | Full Color | 262x89 mm |
![]() | VI. Egyedi kraft papírgyűrű | Kraft papírgyűrű (PSK2) | Full Color | 262x89 mm |
| VII. Egyedi hullámkarton doboz | Hullámkarton doboz (CB4) | Full Color | 564x363 mm | |
| VIII. Egyedi kraft hullámkarton doboz | Kraft hullámkarton doboz (CBK4) | Full Color | 564x363 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP781599-01 (fehér) | 0 db |
![]() | AP781599-05 (piros) | 0 db |
![]() | AP781599-06 (kék) | 320 db |
![]() | AP781599-10 (fekete) | 0 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 20 db |
| Export karton dimenziók | 45 x 45.5 x 44 cm |
| Térfogat | 0.09009 m3 |
| Nettó súly | 5.7 kg |
| Bruttó súly | 6.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 10 db |
| EAN kód | 5996425061472 |
Kapcsolódó termékek
California időjárás-állomás
3496 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 25 db x | 3170 Ft |
| 50 db x | 2671 Ft |
| 100 db x | 2397 Ft |
BeTime B falióra
3455 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 2512 Ft |
| 100 db x | 2241 Ft |
| 150 db x | 2139 Ft |
Dashim autós telefontartó
383 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 541 Ft |
| 200 db x | 432 Ft |
| 300 db x | 369 Ft |
05 - piros fehér
06 - kék fehér
10 - fekete fehér
21 - ezüst fehér
Wudge USB hub
2329 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2877 Ft |
| 50 db x | 2187 Ft |
| 100 db x | 1800 Ft |
BeTime C falióra
3067 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 2252 Ft |
| 100 db x | 2000 Ft |
| 150 db x | 1937 Ft |
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
Spotit kereső
1715 Ft – 2160 FtÁrtartomány: 1715 Ft - 2160 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2577 Ft |
| 50 db x | 2022 Ft |
| 100 db x | 1652 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése










