| Szín | szürke |
|---|---|
| Anyag | Fém |
| Méret formátum | A4 |
| Jegyzetfüzet papír típus | Vonalas lap |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8507600090 |
| Emblémázási módok | Digitális transzfer, Transzfernyomás, Digitális transzfernyomás – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár |
| Méret | 210×290×20 mm |
| Termék tömege | 650 g |
| Beépített újratölthető elem | Igen |
| Elem kapacitása | 5000 mAh |
| Töltő csatlakozók - Kimenet | 1×USB |
| USB kábel mellékelve | Igen |
| USB-ről tölthető | Igen |
Gredox A4 RPET iratmappa
A4 méretű, 300D RPET poliészterből készült iratmappa. Beépített, mágneses vezeték nélküli töltővel (10W), 5000 mAh akkumulátorú power bank-kal és USB bemenettel ellátva. Egy összehajtható mobiltelefon-tartót és 20 vonalas lapot tartalmaz. Öntapadós fémgyűrűvel, ami minden vezeték nélküli töltővel ellátott eszközzel használható. USB töltőkábellel szállítjuk.
Alapár: 17797 Ft + áfa
Cikkszám:
AP722540
Kategóriák: Iratmappák, Iroda & Megbeszélés, Környezetbarát, Technológia & Mobil, Vezeték nélküli töltők
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje - teteje | Digitális transzfer (DTC) | Full Color | 170x70 mm |
| Transzfernyomás (TC) | 8 | 170x70 mm | ||
| Digitális transzfernyomás - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NDTC) | Full Color | 170x70 mm | ||
![]() | II. Eleje - alja | Digitális transzfer (DTC) | Full Color | 170x70 mm |
| Transzfernyomás (TC) | 8 | 170x70 mm | ||
| Digitális transzfernyomás - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NDTC) | Full Color | 170x70 mm | ||
![]() | III. Hátulja | Digitális transzfer (DTC) | Full Color | 170x250 mm |
| Transzfernyomás (TC) | 8 | 170x250 mm | ||
| Digitális transzfernyomás - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NDTC) | Full Color | 170x250 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP722540-77 (szürke) | 4 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 10 db |
| Export karton dimenziók | 30 x 33.5 x 27 cm |
| Térfogat | 0.02714 m3 |
| Nettó súly | 6.5 kg |
| Bruttó súly | 7.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 1 db |
| EAN kód | 5996425738992 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Corylus jegyzetfüzet
975 Ft – 1233 FtÁrtartomány: 975 Ft - 1233 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1727 Ft |
| 50 db x | 1470 Ft |
| 100 db x | 1147 Ft |
Subyard B egyedi szublimációs nyakpánt
egyedi ár ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 420 Ft |
| 200 db x | 376 Ft |
| 300 db x | 300 Ft |
Drafter vonalzó
416 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 473 Ft |
| 200 db x | 361 Ft |
| 300 db x | 345 Ft |
Subyard D egyedi szublimációs nyakpánt
egyedi ár ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 513 Ft |
| 200 db x | 469 Ft |
| 300 db x | 383 Ft |
Negundo jegyzetfüzet tollal
657 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 971 Ft |
| 100 db x | 715 Ft |
| 200 db x | 675 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése




