| Szín | natúr |
|---|---|
| Anyag | Bambusz |
| Maximum kimenet | 2000 mA |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8504409590 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | 255×14×135 mm |
| Termék tömege | 210 g |
| Töltő csatlakozók - Kimenet | 1×USB |
| USB kábel mellékelve | Igen |
Flabo Plus vezeték nélküli töltő
Bambusz asztali rendszerező és mobiltelefon-tartó, beépített vezeték nélküli töltővel (15W). USB töltő porttal, mely egyszerre 2 eszközt képes tölteni (1 vezeték nélküli, 1 vezetékes). Max. kimenet: 2000 mA. USB töltőkábellel szállítjuk.
Alapár: 5191 Ft + áfa
534 db azonnali készleten
Cikkszám:
AP722519
Kategóriák: Környezetbarát, Technológia & Mobil, Vezeték nélküli töltők
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje - bal oldal | Gravírozás (E3) | 0 | 50x70 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 50x70 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 4 | 40x60 mm | ||
![]() | II. Eleje - jobb oldal | Gravírozás (E3) | 0 | 100x80 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 100x80 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 4 | 60x40 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP722519 | 534 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 50 db |
| Export karton dimenziók | 50.5 x 33 x 32.5 cm |
| Térfogat | 0.05416 m3 |
| Nettó súly | 10.5 kg |
| Bruttó súly | 11.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 300 db |
| EAN kód | 5996425738572 |
Kapcsolódó termékek
02 - sárga szürke
05 - piros szürke
06 - kék szürke
07 - zöld szürke
10 - fekete szürke
25 - pink szürke
77 - hamuszürke fekete
Tapster érintőképernyős kesztyű
636 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1197 Ft |
| 100 db x | 991 Ft |
| 200 db x | 844 Ft |
10 - fekete fehér
BiPower autós USB töltő
1662 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2033 Ft |
| 50 db x | 1574 Ft |
| 100 db x | 1298 Ft |
10 - fekete szürke
77 - szürke fekete
Fillap érintőképernyős kesztyű
636 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1197 Ft |
| 100 db x | 991 Ft |
| 200 db x | 844 Ft |
05 - piros fehér
06 - kék fehér
10 - fekete fehér
21 - ezüst fehér
Wudge USB hub
2329 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2877 Ft |
| 50 db x | 2187 Ft |
| 100 db x | 1800 Ft |
EpoPhone képernyőtisztító
361 Ft ÁrInfóEpoxy matricával
| 100 db x | 434 Ft |
| 200 db x | 320 Ft |
| 300 db x | 304 Ft |
01 - fehér fekete
02 - sárga fekete
05 - piros fekete
06 - kék fekete
07 - zöld fekete
10 - fekete fekete
Plassi mobiltelefon-tartó
169 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 370 Ft |
| 200 db x | 315 Ft |
| 300 db x | 283 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése



