| Szín | ezüst |
|---|---|
| Anyag | Alumínium szendvicslemez |
| Származási ország | HU |
| VTSZ | 9105210000 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | ø220 mm |
| Termék tömege | 194.33 g |
| Minimális rendelései mennyiség | 25 |
| Elem mellékelve | Nem |
| Elemek mennyisége és típusa | 1×AA |
BeTime Alu D falióra
Kör alakú, szálcsiszolt alumínium szendvicslemezből készült falióra egyedi grafikával. 1 db AA elemmel működik, elem nélkül szállítjuk. Az ár tartalmazza az UV LED emblémázás költségét. Minimum rendelési mennyiség: 25 db.
Alapár: 5562 Ft + áfa
A készletről érdeklődj.
Cikkszám:
AP718936
Kategóriák: Faliórák, Órák & Karórák, Technológia & Mobil
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Teljes felület | (FP-UV) | Full Color | ø220 mm |
![]() | II. Egyedi hullámkarton doboz | Hullámkarton doboz (CB3) | Full Color | 269x478 mm |
![]() | III. Egyedi kraft hullámkarton doboz | Kraft hullámkarton doboz (CBK3) | Full Color | 269x478 mm |
Raktárkészlet
| A készletről érdeklődj. |
|---|
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 30 db |
| Export karton dimenziók | 59 x 39 x 37 cm |
| Térfogat | 0.08514 m3 |
| Nettó súly | 5.83 kg |
| Bruttó súly | 6.33 kg |
| Belső karton mennyiség | 400 db |
| EAN kód | 5996425460794 |
Kapcsolódó termékek
Sunnux napszemüvegtok
219 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 511 Ft |
| 200 db x | 461 Ft |
| 300 db x | 394 Ft |
Subomat szublimációs egérpad
307 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 768 Ft |
| 100 db x | 593 Ft |
| 150 db x | 555 Ft |
05 - piros fehér
06 - kék fehér
10 - fekete fehér
21 - ezüst fehér
Wudge USB hub
2329 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2877 Ft |
| 50 db x | 2187 Ft |
| 100 db x | 1800 Ft |
01 - fehér fekete
02 - sárga fekete
03 - narancssárga fekete
05 - piros fekete
06 - kék fekete
07 - zöld fekete
10 - fekete fekete
21 - ezüst fekete
Decibel bluetooth hangszóró
3364 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 3304 Ft |
| 50 db x | 2694 Ft |
| 100 db x | 2418 Ft |
01 - fehér átlátszó
10 - fekete átlátszó
Barry mobiltelefon-tartó
339 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 537 Ft |
| 200 db x | 437 Ft |
| 300 db x | 377 Ft |
BeTime D falióra
3125 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 2291 Ft |
| 100 db x | 2036 Ft |
| 150 db x | 1972 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése



