| Szín | fehér |
|---|---|
| Anyag | PVC |
| Származási ország | HU |
| VTSZ | 9105210000 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | 220×220 mm |
| Termék tömege | 90 g |
| Minimális rendelései mennyiség | 50 |
| Elem mellékelve | Nem |
BeTime 12 falióra
Egyedi gyártású, habosított PVC-ből készült falióra formára vágott számlappal. 1 db AA elemmel működik, elem nélkül szállítjuk. Minimális rendelési mennyiség: 50 db.
Alapár: 3613 Ft + áfa
A készletről érdeklődj.
Cikkszám:
AP718178
Kategóriák: Faliórák, Órák & Karórák, Technológia & Mobil
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Teljes felület | (FP-UV) | Full Color | 220x220 mm |
Raktárkészlet
| A készletről érdeklődj. |
|---|
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 30 db |
| Export karton dimenziók | 38 x 58 x 38 cm |
| Térfogat | 0.08375 m3 |
| Nettó súly | 2.7 kg |
| Bruttó súly | 3.7 kg |
| Belső karton mennyiség | 150 db |
| EAN kód | 5996425186816 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér fehér
02 - sárga fehér
05 - piros fehér
06 - kék fehér
07 - zöld fehér
10 - fekete fehér
25 - pink fehér
Abyss cseppálló bluetooth hangszóró
2225 Ft ÁrInfóSzínes matricával
| 25 db x | 2467 Ft |
| 50 db x | 1949 Ft |
| 100 db x | 1590 Ft |
10 - fekete fehér
BiPower autós USB töltő
1662 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2033 Ft |
| 50 db x | 1574 Ft |
| 100 db x | 1298 Ft |
21_16GB - ezüst
21_32GB - ezüst
21_4GB - ezüst
21_8GB - ezüst
Wrench USB memória
egyedi ár ÁrInfóGravírozással termékár nélkül
| 100 db x | 272 Ft |
| 200 db x | 234 Ft |
| 300 db x | 195 Ft |
Subomat szublimációs egérpad
307 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 768 Ft |
| 100 db x | 593 Ft |
| 150 db x | 555 Ft |
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
Compa egérpad
2013 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2517 Ft |
| 50 db x | 1936 Ft |
| 100 db x | 1621 Ft |
01 - fehér fekete
02 - sárga fekete
05 - piros fekete
06 - kék fekete
07 - zöld fekete
10 - fekete fekete
Plassi mobiltelefon-tartó
169 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 370 Ft |
| 200 db x | 315 Ft |
| 300 db x | 283 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése

