| Szín | fehér |
|---|---|
| Anyag | Bambusz |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9105110000 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | 125×120×75 mm |
| Termék tömege | 220 g |
| USB csatlakozók száma | 1 |
| USB kábel mellékelve | Igen |
| USB-ről tölthető | Igen |
Rabolarm ébresztőóra vezeték nélküli töltővel
Digitális ébresztőóra újrahasznosított ABS és bambusz borítással, mobiltelefon-tartóval és beépített vezeték nélküli gyorstöltővel (15W). USB töltőkábellel szállítjuk.
Alapár: 7203 Ft + áfa
Cikkszám:
AP800527
Kategóriák: Asztali órák, Környezetbarát, Órák & Karórák, Technológia & Mobil, Vezeték nélküli töltők
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Gravírozás (E3) | 0 | 70x50 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 70x50 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 2 | 60x30 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP800527-01 (fehér) | 2386 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 50 db |
| Export karton dimenziók | 40 x 27.5 x 65 cm |
| Térfogat | 0.0715 m3 |
| Nettó súly | 11 kg |
| Bruttó súly | 12 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425749912 |
Kapcsolódó termékek
02 - sárga szürke
05 - piros szürke
06 - kék szürke
07 - zöld szürke
10 - fekete szürke
25 - pink szürke
77 - hamuszürke fekete
Tapster érintőképernyős kesztyű
636 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1197 Ft |
| 100 db x | 991 Ft |
| 200 db x | 844 Ft |
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
Spotit kereső
1715 Ft – 2160 FtÁrtartomány: 1715 Ft - 2160 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2577 Ft |
| 50 db x | 2022 Ft |
| 100 db x | 1652 Ft |
BeTime C falióra
3067 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 2252 Ft |
| 100 db x | 2000 Ft |
| 150 db x | 1937 Ft |
Dashim autós telefontartó
383 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 541 Ft |
| 200 db x | 432 Ft |
| 300 db x | 369 Ft |
01 - fehér fekete
10 - fekete fehér
Tempo bluetooth fejhallgató
8068 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 5877 Ft |
| 50 db x | 5323 Ft |
| 100 db x | 4927 Ft |
California időjárás-állomás
3496 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 25 db x | 3170 Ft |
| 50 db x | 2671 Ft |
| 100 db x | 2397 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése


