| Szín | natúr |
|---|---|
| Anyag | HDF fa |
| Származási ország | HU |
| VTSZ | 9105910000 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | 115×160×40 mm |
| Termék tömege | 100 g |
| Minimális rendelései mennyiség | 50 |
| Elem mellékelve | Nem |
BeTime Desk egyedi asztali óra
Egyediesíthető, HDF fából készült asztali óra egyedi grafikával. 1 AA elemmel működik, elem nélkül szállítjuk. Minimális rendelési mennyiség: 50 db.
Alapár: 2489 Ft + áfa
A készletről érdeklődj.
Cikkszám:
AP716631
Kategóriák: Asztali órák, Környezetbarát, Órák & Karórák, Technológia & Mobil
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | (FP-UV) | Full Color | 95x160 mm |
![]() | II. Talp | (FP-UV) | Full Color | 115x40 mm |
Raktárkészlet
| A készletről érdeklődj. |
|---|
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 30 db |
| Export karton dimenziók | 58.6 x 37.2 x 38.6 cm |
| Térfogat | 0.08414 m3 |
| Nettó súly | 3 kg |
| Bruttó súly | 4 kg |
| Belső karton mennyiség | 100 db |
| EAN kód | 5996425766599 |
Kapcsolódó termékek
05 - piros fehér
06 - kék fehér
10 - fekete fehér
21 - ezüst fehér
Wudge USB hub
2329 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2877 Ft |
| 50 db x | 2187 Ft |
| 100 db x | 1800 Ft |
BeTime C falióra
3067 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 2252 Ft |
| 100 db x | 2000 Ft |
| 150 db x | 1937 Ft |
01 - fehér fekete
02 - sárga fekete
03 - narancssárga fekete
05 - piros fekete
06 - kék fekete
07 - zöld fekete
10 - fekete fekete
21 - ezüst fekete
Decibel bluetooth hangszóró
3364 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 3304 Ft |
| 50 db x | 2694 Ft |
| 100 db x | 2418 Ft |
10 - fekete szürke
77 - szürke fekete
Fillap érintőképernyős kesztyű
636 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1197 Ft |
| 100 db x | 991 Ft |
| 200 db x | 844 Ft |
01 - fehér fekete
10 - fekete fehér
Tempo bluetooth fejhallgató
8068 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 5877 Ft |
| 50 db x | 5323 Ft |
| 100 db x | 4927 Ft |
01 - fehér fehér
02 - sárga fehér
05 - piros fehér
06 - kék fehér
07 - zöld fehér
10 - fekete fehér
25 - pink fehér
Abyss cseppálló bluetooth hangszóró
2225 Ft ÁrInfóSzínes matricával
| 25 db x | 2467 Ft |
| 50 db x | 1949 Ft |
| 100 db x | 1590 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése


