| Szín | fehér, kék, sárga, narancs |
|---|---|
| Anyag | 190T poliészter |
| Anyag súly | 45 g/m2 |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 4202929190 |
| Emblémázási módok | Digitális transzfer, Szitanyomás, Transzfernyomás, Digitális transzfernyomás – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár |
| Méret | 265×325 mm |
| Termék tömege | 26 g |
| Táska kapacitása | 32 l |
| Táska terhelhetőség | 6 kg |
Noah hátizsák, bálna
Összehajtogatható gyerek hátizsák, állat figurás tokban, műanyag karabinerrel. Anyaga: 190T poliészter.
Alapár: 604 Ft + áfa
Cikkszám:
AP741785
Kategóriák: Gyerekek & Játékok, Játékok, Összehúzható hátizsákok, Táskák & Utazás
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Digitális transzfer (DTB) | Full Color | 150x100 mm |
| Szitanyomás (S1) | 3 | 120x200 mm | ||
| Transzfernyomás (TB) | 8 | 150x100 mm | ||
| Digitális transzfernyomás - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NDTB) | Full Color | 150x100 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP741785-01 (fehér) | 3027 db |
![]() | AP741785-02 (sárga) | 0 db |
![]() | AP741785-03 (narancssárga) | 1077 db |
![]() | AP741785-06 (kék) | 0 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 500 db |
| Export karton dimenziók | 50 x 35 x 45 cm |
| Térfogat | 0.07875 m3 |
| Nettó súly | 13 kg |
| Bruttó súly | 14 kg |
| Belső karton mennyiség | 10 db |
| EAN kód | 5996425547648 |
Kapcsolódó termékek
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
Shoop repülő
328 Ft ÁrInfóSzínes matricával
| 100 db x | 494 Ft |
| 200 db x | 391 Ft |
| 300 db x | 364 Ft |
Maori tetoválás
297 Ft ÁrInfóSzínes papírbetéttel
| 100 db x | 365 Ft |
| 200 db x | 312 Ft |
| 300 db x | 252 Ft |
A - natúr
B - natúr
C - natúr
D - natúr
E - natúr
F - natúr
G - natúr
Looney fa vonalzó
222 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 478 Ft |
| 200 db x | 433 Ft |
| 300 db x | 362 Ft |
Yolen gyerek kötény
613 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1175 Ft |
| 100 db x | 970 Ft |
| 200 db x | 827 Ft |
Jenkins ceruza és zsírkréta szett
477 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 771 Ft |
| 100 db x | 614 Ft |
| 200 db x | 503 Ft |
VinyStick matrica
egyedi ár ÁrInfóSzínes matricával termékár nélkül
| 250 db x | 35 Ft |
| 500 db x | 18 Ft |
| 750 db x | 12 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése





