| Szín | fehér, fekete, kék, zöld, sárga, piros |
|---|---|
| Anyag | 190T poliészter |
| Anyag súly | 190 g/m2 |
| Származási ország | HU |
| VTSZ | 4202929190 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | 260×310×5 mm |
| Termék tömege | 17 g |
| Minimális rendelései mennyiség | 50 |
| Táska terhelhetőség | 10 kg |
CreaDraw Kids egyediesíthető hátizsák
Egyedi gyártású gyerek hátizsák színes, zsinórfüles vállpánttal, 190T poliészter. Teljes felületén szublimációs eljárással emblémázva. Minimális rendelési mennyiség: 50 db.
Alapár: 3010 Ft + áfa
Cikkszám:
AP716413
Kategóriák: Gyerekek & Játékok, Összehúzható hátizsákok, Táskák & Utazás
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Teljes felület | (FP-SU) | Full Color | 300x690 mm |
| Szublimáció - Egyedi neves nyomtatás (FP-NSU) | Full Color | 300x690 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP716413-01 (fehér) | db |
![]() | AP716413-02 (sárga fehér) | db |
![]() | AP716413-05 (piros fehér) | db |
![]() | AP716413-06 (kék fehér) | db |
![]() | AP716413-07 (zöld fehér) | db |
![]() | AP716413-10 (fekete fehér) | db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 250 db |
| Export karton dimenziók | 35 x 25 x 34.5 cm |
| Térfogat | 0.03019 m3 |
| Nettó súly | 4.25 kg |
| Bruttó súly | 5.25 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425605461 |
Kapcsolódó termékek
EpoStick epoxy matrica
egyedi ár ÁrInfóEpoxy matricával termékár nélkül
| 250 db x | 39 Ft |
| 500 db x | 20 Ft |
| 750 db x | 13 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
Fluxel vonalzó
339 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 537 Ft |
| 200 db x | 437 Ft |
| 300 db x | 377 Ft |
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
Mincok séf szett
795 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1345 Ft |
| 100 db x | 1014 Ft |
| 200 db x | 900 Ft |
Yolen gyerek kötény
613 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1175 Ft |
| 100 db x | 970 Ft |
| 200 db x | 827 Ft |
Dumbo színező szett
508 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 799 Ft |
| 100 db x | 642 Ft |
| 200 db x | 526 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése







