| Szín | fehér, fekete, kék, zöld, sárga, narancs, piros |
|---|---|
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 3926909790 |
| Anyag | Fém |
| Emblémázási módok | Tamponnyomás, UV LED technológia – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár, UV nyomtatás |
| Méret | 44×33×5 mm |
| Termék tömege | 5.5 g |
Neppy RABS kulcstartós bevásárlóérme
Újrahasznosított ABS és újrahasznosított PS műanyag kulcstartó bevásárlókocsi érmével és fém karikával. Érme mérete: ø24×2 mm.
Alapár: 117 Ft + áfa
Cikkszám:
AP874021
Kategóriák: Bevásárlóérmék, Írószerek, Környezetbarát, Kulcstartók, Kulcstartók & Szerszámok, Műanyag kulcstartók
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Érme - eleje | Tamponnyomás (P1) | 4 | ø12 mm |
| UV nyomtatás (UVB) | Full Color | ø23 mm | ||
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVB) | Full Color | ø23 mm | ||
![]() | II. Érme - hátulja | Tamponnyomás (P1) | 4 | ø12 mm |
| UV nyomtatás (UVB) | Full Color | ø23 mm | ||
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVB) | Full Color | ø23 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP874021-01 (fehér) | 160998 db |
![]() | AP874021-02 (sárga) | 22073 db |
![]() | AP874021-03 (narancssárga) | 38151 db |
![]() | AP874021-05 (piros) | 63554 db |
![]() | AP874021-06 (kék) | 53377 db |
![]() | AP874021-07 (zöld) | 30468 db |
![]() | AP874021-10 (fekete) | 30615 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 1000 db |
| Export karton dimenziók | 40 x 26 x 33 cm |
| Térfogat | 0.03432 m3 |
| Nettó súly | 5.5 kg |
| Bruttó súly | 6.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 250 db |
| EAN kód | 5996425895541 |
Kapcsolódó termékek
02 - sárga
03 - narancssárga
06 - kék
Calippo szövegkiemelő
207 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 358 Ft |
| 200 db x | 312 Ft |
| 300 db x | 252 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Corylus jegyzetfüzet
975 Ft – 1233 FtÁrtartomány: 975 Ft - 1233 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1727 Ft |
| 50 db x | 1470 Ft |
| 100 db x | 1147 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
06 - kék
07 - zöld
25 - pink
Millep szövegkiemelő
132 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 317 Ft |
| 200 db x | 268 Ft |
| 300 db x | 205 Ft |
02 - sárga fehér
05 - piros fehér
06 - kék fehér
07 - zöld fehér
10 - fekete fehér
21 - ezüst fehér
Rubri golyóstoll
117 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 306 Ft |
| 200 db x | 254 Ft |
| 300 db x | 229 Ft |
01 - natúr fehér
03 - natúr narancssárga
05 - natúr piros
06 - natúr kék
07 - natúr zöld
10 - natúr fekete
Karta golyóstoll
53 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 242 Ft |
| 200 db x | 199 Ft |
| 300 db x | 174 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése









