| Szín | fehér, fekete, kék, zöld, sárga, narancs, piros |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Toll típus | Golyóstoll |
| Mechanizmus típusa | Nyomógombos |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9608101000 |
| Emblémázási módok | Tamponnyomás, UV LED technológia – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár, UV nyomtatás |
| Méret | 140×10 mm |
| Termék tömege | 9 g |
| Tollbetét mérete | 1 mm |
| Tollbetét színe | Kék |
| Tollbetét típusa | Jumbo tollbetét |
Insta golyóstoll
Műanyag golyóstoll színes testtel és króm részekkel. Kék tollbetéttel szállítjuk.
Alapár: 164 Ft + áfa
Cikkszám:
AP809519
Kategóriák: Írószerek, Műanyag tollak, Tollak
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Test - jobbkezes | Tamponnyomás (P0) | 4 | 60x6 mm |
| UV nyomtatás (UVA) | Full Color | 60x6 mm | ||
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVA) | Full Color | 60x6 mm | ||
![]() | II. Test - balkezes | Tamponnyomás (P0) | 4 | 60x6 mm |
| UV nyomtatás (UVA) | Full Color | 60x6 mm | ||
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVA) | Full Color | 60x6 mm | ||
![]() | III. Klipsz | Tamponnyomás (P0) | 4 | 35x5 mm |
| UV nyomtatás (UVA) | Full Color | 35x5 mm | ||
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVA) | Full Color | 35x5 mm | ||
![]() | IV. Test - klipsz folytatása | Tamponnyomás (P0) | 4 | 60x6 mm |
![]() | V. Test - klipsszel ellentétes oldalon | Tamponnyomás (P0) | 4 | 60x6 mm |
| UV nyomtatás (UVA) | Full Color | 60x6 mm | ||
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVA) | Full Color | 60x6 mm | ||
![]() | VI. Klipsz alatt - jobbkezes | Tamponnyomás (P0) | 4 | 60x5 mm |
| UV nyomtatás (UVA) | Full Color | 60x5 mm | ||
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVA) | Full Color | 60x5 mm | ||
![]() | VII. Klipsz alatt - balkezes | Tamponnyomás (P0) | 4 | 60x5 mm |
| UV nyomtatás (UVA) | Full Color | 60x5 mm | ||
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVA) | Full Color | 60x5 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP809519-01 (fehér) | 38710 db |
![]() | AP809519-02 (sárga) | 18628 db |
![]() | AP809519-03 (narancssárga) | 15135 db |
![]() | AP809519-05 (piros) | 65785 db |
![]() | AP809519-06A (sötét kék) | 41559 db |
![]() | AP809519-06V (világoskék) | 9558 db |
![]() | AP809519-07 (zöld) | 9583 db |
![]() | AP809519-10 (fekete) | 28497 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 1000 db |
| Export karton dimenziók | 42.5 x 32 x 20 cm |
| Térfogat | 0.0272 m3 |
| Nettó súly | 9 kg |
| Bruttó súly | 10.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425222712 |
Kapcsolódó termékek
Triox szövegkiemelő
265 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 447 Ft |
| 200 db x | 396 Ft |
| 300 db x | 330 Ft |
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
21 - ezüst
Yein golyóstoll
101 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 290 Ft |
| 200 db x | 239 Ft |
| 300 db x | 214 Ft |
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
Setpuk szett
1960 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2345 Ft |
| 50 db x | 1849 Ft |
| 100 db x | 1546 Ft |
01 - fehér
02 - sárga fehér
05 - piros fehér
06 - kék fehér
07 - zöld fehér
Pencix radír és hegyező
233 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 418 Ft |
| 200 db x | 367 Ft |
| 300 db x | 306 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Corylus jegyzetfüzet
975 Ft – 1233 FtÁrtartomány: 975 Ft - 1233 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1727 Ft |
| 50 db x | 1470 Ft |
| 100 db x | 1147 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése















