| Szín | fekete, kék, zöld, narancs, piros, ezüst, arany |
|---|---|
| Anyag | Bambusz |
| Toll típus | Golyóstoll |
| Mechanizmus típusa | Nyomógombos |
| Újratöltő típusa | Normal refill |
| Érintőképernyő ceruza | Igen |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9608101000 |
| Emblémázási módok | Gravírozás, Tamponnyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír, Toll rotációs gravírozás, UV LED technológia – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár, UV nyomtatás |
| Méret | ø10×142 mm |
| Termék tömege | 15 g |
| Tollbetét mérete | 1 mm |
| Tollbetét színe | Kék |
Boorly érintőképernyős toll
Alumínium, érintőképernyős golyóstoll bambusz markolattal és gumírozott felülettel. Különleges bevonattal, melynek gravírozása után az embléma az érintőképernyős véggel harmonizáló színben jelenik meg. Kék tollbetéttel szállítjuk.
Alapár: 427 Ft + áfa
Cikkszám:
AP806987
Kategóriák: Érintőképernyős tollak, Írószerek, Környezetbarát, Környezetbarát tollak, Tollak
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Klipsz alatt - jobbkezes | Gravírozás (E1) | 0 | 55x5 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE1) | 0 | 55x5 mm | ||
| Tamponnyomás (P1) | 4 | 50x5 mm | ||
| UV nyomtatás (UVB) | Full Color | 60x5 mm | ||
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVB) | Full Color | 60x5 mm | ||
![]() | II. Klipsz alatt - balkezes | Gravírozás (E1) | 0 | 55x5 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE1) | 0 | 55x5 mm | ||
| Tamponnyomás (P1) | 4 | 50x5 mm | ||
| UV nyomtatás (UVB) | Full Color | 60x5 mm | ||
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVB) | Full Color | 60x5 mm | ||
![]() | III. Palást | Toll rotációs gravírozás (EP1) | 0 | 23x55 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP806987-03 (narancssárga fekete) | 620 db |
![]() | AP806987-05 (piros fekete) | 3952 db |
![]() | AP806987-06 (kék fekete) | 4475 db |
![]() | AP806987-06A (sötét kék fekete) | 2054 db |
![]() | AP806987-07 (zöld fekete) | 0 db |
![]() | AP806987-07A (sötét zöld fekete) | 4854 db |
![]() | AP806987-21 (ezüst fekete) | 8856 db |
![]() | AP806987-98 (arany fekete) | 1521 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 500 db |
| Export karton dimenziók | 47 x 16.5 x 18 cm |
| Térfogat | 0.01396 m3 |
| Nettó súly | 7.5 kg |
| Bruttó súly | 8 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425620518 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér natúr
02 - sárga natúr
03 - narancssárga natúr
05 - piros natúr
06 - kék natúr
06A - sötét kék natúr
07 - zöld natúr
10 - fekete natúr
25 - pink natúr
Platanus A6 jegyzetfüzet
456 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 784 Ft |
| 100 db x | 632 Ft |
| 200 db x | 524 Ft |
Minnie 4 db-os ceruza szett
64 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 229 Ft |
| 200 db x | 189 Ft |
| 300 db x | 130 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
06 - kék
07 - zöld
25 - pink
Millep szövegkiemelő
132 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 317 Ft |
| 200 db x | 268 Ft |
| 300 db x | 205 Ft |
02 - sárga fehér
05 - piros fehér
06 - kék fehér
07 - zöld fehér
10 - fekete fehér
21 - ezüst fehér
Rubri golyóstoll
117 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 306 Ft |
| 200 db x | 254 Ft |
| 300 db x | 229 Ft |
01 - fehér
10 - fekete
Suppy egyediesíthető tolltartó
2956 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 1951 Ft |
| 200 db x | 1818 Ft |
| 300 db x | 1744 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Corylus jegyzetfüzet
975 Ft – 1233 FtÁrtartomány: 975 Ft - 1233 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1727 Ft |
| 50 db x | 1470 Ft |
| 100 db x | 1147 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése











