| Szín | fehér, fekete, kék, zöld, sárga, narancs, piros, rózsaszín, bordó |
|---|---|
| Anyag | Alumínium |
| Toll típus | Golyóstoll |
| Mechanizmus típusa | Elfordítható |
| Érintőképernyő ceruza | Igen |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9608101000 |
| Emblémázási módok | Gravírozás, Tamponnyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír, UV LED technológia – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár, UV nyomtatás |
| Méret | ø9×125 mm |
| Termék tömege | 12 g |
| Tollbetét mérete | 1 mm |
| Tollbetét színe | Kék |
| Tollbetét típusa | Normál tollbetét |
Gambit érintőképernyős golyóstoll
Alumínium golyóstoll érintőképernyős funkcióval. Kék tollbetéttel szállítjuk.
Alapár: 244 Ft + áfa
Cikkszám:
AP791581
Kategóriák: Érintőképernyős tollak, Fém & Alumínium tollak, Írószerek, Tollak
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Test - jobbkezes | Gravírozás (E0) | 0 | 60x5 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE0) | 0 | 60x5 mm | ||
| Tamponnyomás (P1) | 4 | 60x5 mm | ||
| UV nyomtatás (UVA) | Full Color | 60x5 mm | ||
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVA) | Full Color | 60x5 mm | ||
![]() | II. Test - balkezes | Gravírozás (E0) | 0 | 60x5 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE0) | 0 | 60x5 mm | ||
| Tamponnyomás (P1) | 4 | 60x5 mm | ||
| UV nyomtatás (UVA) | Full Color | 60x5 mm | ||
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVA) | Full Color | 60x5 mm | ||
![]() | III. Test - klipsz folytatása | Gravírozás (E0) | 0 | 30x5 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE0) | 0 | 30x5 mm | ||
| Tamponnyomás (P1) | 4 | 25x5 mm | ||
![]() | IV. Test - klipsszel ellentétes oldalon | Gravírozás (E0) | 0 | 60x5 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE0) | 0 | 60x5 mm | ||
| Tamponnyomás (P1) | 4 | 60x5 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP791581-01 (fehér) | 13338 db |
![]() | AP791581-02 (sárga) | 0 db |
![]() | AP791581-03 (narancssárga) | 5506 db |
![]() | AP791581-05 (piros) | 17570 db |
![]() | AP791581-06 (kék) | 7678 db |
![]() | AP791581-07 (zöld) | 3914 db |
![]() | AP791581-08 (bordó) | 5796 db |
![]() | AP791581-10 (fekete) | 26551 db |
![]() | AP791581-25 (pink) | 14273 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 1000 db |
| Export karton dimenziók | 32 x 26 x 26 cm |
| Térfogat | 0.02163 m3 |
| Nettó súly | 12 kg |
| Bruttó súly | 13 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425406112 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Corylus jegyzetfüzet
975 Ft – 1233 FtÁrtartomány: 975 Ft - 1233 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1727 Ft |
| 50 db x | 1470 Ft |
| 100 db x | 1147 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
07 - zöld
25 - pink
Pollak szövegkiemelő ceruza
111 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 309 Ft |
| 200 db x | 263 Ft |
| 300 db x | 244 Ft |
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
21 - ezüst
Yein golyóstoll
101 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 290 Ft |
| 200 db x | 239 Ft |
| 300 db x | 214 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Todox érintőképernyős golyóstoll
148 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 346 Ft |
| 200 db x | 298 Ft |
| 300 db x | 274 Ft |
00 - bézs
01 - fehér
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
Carpenter ceruza
69 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 267 Ft |
| 200 db x | 229 Ft |
| 300 db x | 205 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése













