| Szín | fekete, kék, zöld, narancs, piros, rózsaszín, bronz, ezüst, arany |
|---|---|
| Anyag | Alumínium |
| Toll típus | Golyóstoll |
| Mechanizmus típusa | Nyomógombos |
| Érintőképernyő ceruza | Igen |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9608101000 |
| Emblémázási módok | Gravírozás, Gravírozás – Egyedi neves gravír, egyedi ár, UV LED technológia – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár, UV nyomtatás |
| Méret | ø8×142 mm |
| Termék tömege | 18 g |
| Tollbetét mérete | 1 mm |
| Tollbetét színe | Kék |
| Tollbetét típusa | Jumbo tollbetét, Normál tollbetét |
50x emblémázott Pearly golyóstoll logóval, felirattal egyediesítve
Alumínium golyóstoll érintőképernyős funkcióval, gumírozott felülettel. Különleges bevonattal, melynek gravírozása után az embléma az érintőképernyős véggel harmonizáló színben jelenik meg. Kék tollbetéttel szállítjuk.
Alapár: 31400 Ft + áfa
Cikkszám:
AP845170-TSZ
Kategóriák: Fém & Alumínium tollak, Írószerek, NÉPSZERŰ, Tollak
Címke: népszerű
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Test - jobbkezes | Gravírozás (E1) | 0 | 60x5 mm |
| UV nyomtatás (UVB) | Full Color | 60x5 mm | ||
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE1) | 0 | 60x5 mm | ||
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVB) | Full Color | 60x5 mm | ||
![]() | II. Test - balkezes | Gravírozás (E1) | 0 | 60x5 mm |
| UV nyomtatás (UVB) | Full Color | 60x5 mm | ||
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE1) | 0 | 60x5 mm | ||
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVB) | Full Color | 60x5 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP845170-05-1-TSZ (piros fekete) | db |
![]() | AP845170-06-1-TSZ (világoskék fekete) | db |
![]() | AP845170-07-1-TSZ (zöld fekete) | db |
![]() | AP845170-21-1-TSZ (ezüst fekete) | db |
![]() | AP845170-98-1-TSZ (arany fekete) | db |
![]() | AP845170-97-1-TSZ (bronz fekete) | db |
![]() | AP845170-25-1-TSZ (pink fekete) | db |
![]() | AP845170-03-1-TSZ (narancssárga fekete) | db |
![]() | AP845170-06A-1-TSZ (kék fekete) | db |
![]() | AP845170-07A-1-TSZ (sötét zöld) | db |
![]() | AP845170-VE-1 (Vegyes színek) | db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 500 db |
| Export karton dimenziók | 45 x 16 x 19 cm |
| Térfogat | 0.01368 m3 |
| Nettó súly | 9 kg |
| Bruttó súly | 9.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425543206 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
02 - sárga fehér
05 - piros fehér
06 - kék fehér
07 - zöld fehér
Pencix radír és hegyező
233 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 418 Ft |
| 200 db x | 367 Ft |
| 300 db x | 306 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Corylus jegyzetfüzet
975 Ft – 1233 FtÁrtartomány: 975 Ft - 1233 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1727 Ft |
| 50 db x | 1470 Ft |
| 100 db x | 1147 Ft |
02 - sárga fehér
05 - piros fehér
06 - kék fehér
07 - zöld fehér
10 - fekete fehér
21 - ezüst fehér
Rubri golyóstoll
117 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 306 Ft |
| 200 db x | 254 Ft |
| 300 db x | 229 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
71 - lime zöld
Flenxil flexibilis ceruza
117 Ft – 124 FtÁrtartomány: 117 Ft - 124 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 309 Ft |
| 200 db x | 260 Ft |
| 300 db x | 197 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése













