| Szín | fekete, kék, zöld, narancs, piros, bordó, szürke, ezüst, arany |
|---|---|
| Anyag | Alumínium |
| Toll típus | Golyóstoll |
| Mechanizmus típusa | Nyomógombos |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9608101000 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | ø11×138 mm |
| Termék tömege | 14 g |
| Tollbetét mérete | 1 mm |
| Tollbetét színe | Kék |
| Tollbetét típusa | Normál tollbetét |
50x céges Channel toll egyedi emblémával és felirattal gravírozva, reklámajándék
Alumínium golyóstoll, kék tollbetéttel szállítjuk.
Alapár: 22400 Ft + áfa
Cikkszám:
AP809488-1
Kategóriák: Fém & Alumínium tollak, Írószerek, NÉPSZERŰ, Tollak
Címke: népszerű
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Test - jobbkezes | Gravírozás (E0) | 0 | 50x6 mm |
| Tamponnyomás (P1) | 4 | 50x6 mm | ||
| UV nyomtatás (UVB) | Full Color | 50x6 mm | ||
![]() | II. Test - balkezes | Gravírozás (E0) | 0 | 50x6 mm |
| Tamponnyomás (P1) | 4 | 50x6 mm | ||
| UV nyomtatás (UVB) | Full Color | 50x6 mm | ||
![]() | III. Test - klipsz folytatása | Gravírozás (E0) | 0 | 18x6 mm |
| Tamponnyomás (P1) | 2 | 18x6 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP809488-1 (Vegyes színek) | db |
![]() | AP809488-03-1 (narancssárga) | db |
![]() | AP809488-05-1 (piros) | db |
![]() | AP809488-06-1 (kék) | db |
![]() | AP809488-07-1 (zöld) | db |
![]() | AP809488-08-1 (bordó) | db |
![]() | AP809488-10-1 (fekete) | db |
![]() | AP809488-21-1 (ezüst) | db |
![]() | AP809488-77-1 (hamuszürke) | db |
![]() | AP809488-06V-1 (világoskék) | db |
![]() | AP809488-98-1 (arany) | db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 500 db |
| Export karton dimenziók | 34 x 27 x 15 cm |
| Térfogat | 0.01377 m3 |
| Nettó súly | 7 kg |
| Bruttó súly | 8 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425534242 |
Érdekelhetnek még…
Kapcsolódó termékek
Triox szövegkiemelő
265 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 447 Ft |
| 200 db x | 396 Ft |
| 300 db x | 330 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
06 - kék
Calippo szövegkiemelő
207 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 358 Ft |
| 200 db x | 312 Ft |
| 300 db x | 252 Ft |
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
Setpuk szett
1960 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2345 Ft |
| 50 db x | 1849 Ft |
| 100 db x | 1546 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Corylus jegyzetfüzet
975 Ft – 1233 FtÁrtartomány: 975 Ft - 1233 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1727 Ft |
| 50 db x | 1470 Ft |
| 100 db x | 1147 Ft |
00 - bézs
01 - fehér
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
Carpenter ceruza
69 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 267 Ft |
| 200 db x | 229 Ft |
| 300 db x | 205 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése














