| Szín | fehér, fekete, kék, zöld, piros, natúr, szürke |
|---|---|
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 6912002910 |
| Anyag | Kerámia |
| Kapacitás | 85 ml |
| Emblémázási módok | Kerámia/XP technológia, Tamponnyomás, Hullámkarton doboz, Kraft hullámkarton doboz |
| Méret | 130×130×87 mm |
| Termék tömege | 458.33333 g |
| Mikrohullámú sütő álló | Igen |
| Mosogatógép álló | Igen |
Caturra espresso csésze szett
Magas minőségű, kerámia espresso csésze szett 2 csészével és csészealjakkal. Kívül matt, belül fényes felülettel. 85 ml. Kraft papír dobozban.
Alapár: 3709 Ft + áfa
Cikkszám:
AP800552
Kategóriák: Bögrék, Csészék & Poharak, Étel & Ital, Írószerek, Kávés csészék
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Csésze 1 - jobbkezes | Kerámia/XP technológia (C2) | 8 | 30x20 mm |
| Tamponnyomás (P3) | 2 | 30x20 mm | ||
![]() | II. Csésze 2 - jobbkezes | Kerámia/XP technológia (C2) | 8 | 30x20 mm |
| Tamponnyomás (P3) | 2 | 30x20 mm | ||
![]() | III. Csésze 1 - balkezes | Kerámia/XP technológia (C2) | 8 | 30x20 mm |
| Tamponnyomás (P3) | 2 | 30x20 mm | ||
![]() | IV. Csésze 2 - balkezes | Kerámia/XP technológia (C2) | 8 | 30x20 mm |
| Tamponnyomás (P3) | 2 | 30x20 mm | ||
![]() | V. Csészealj 1 | Kerámia/XP technológia (C2) | 8 | 30x20 mm |
| Tamponnyomás (P3) | 2 | 30x20 mm | ||
![]() | VI. Csészealj 2 | Kerámia/XP technológia (C2) | 8 | 30x20 mm |
| Tamponnyomás (P3) | 2 | 30x20 mm | ||
![]() | VII. Egyedi hullámkarton doboz | Hullámkarton doboz (CB4) | Full Color | 542x322 mm |
![]() | VIII. Egyedi kraft hullámkarton doboz | Kraft hullámkarton doboz (CBK4) | Full Color | 542x322 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP800552-01 (fehér) | 242 db |
![]() | AP800552-05 (piros) | 1248 db |
![]() | AP800552-06A (sötét kék) | 1 db |
![]() | AP800552-07 (zöld) | 1145 db |
![]() | AP800552-10 (fekete) | 0 db |
![]() | AP800552-00 (natúr) | 2008 db |
![]() | AP800552-77 (szürke) | 1967 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 24 db |
| Export karton dimenziók | 53.5 x 27.5 x 28 cm |
| Térfogat | 0.041195 m3 |
| Nettó súly | 11 kg |
| Bruttó súly | 12 kg |
| Belső karton mennyiség | 1 db |
| EAN kód | 5996425930037 |
Kapcsolódó termékek
02 - sárga fehér
05 - piros fehér
06 - kék fehér
07 - zöld fehér
10 - fekete fehér
21 - ezüst fehér
Rubri golyóstoll
117 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 306 Ft |
| 200 db x | 254 Ft |
| 300 db x | 229 Ft |
01 - fehér
10 - fekete
Corpy egyediesíthető tolltartó
3175 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 2304 Ft |
| 100 db x | 2057 Ft |
| 150 db x | 1996 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Corylus jegyzetfüzet
975 Ft – 1233 FtÁrtartomány: 975 Ft - 1233 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1727 Ft |
| 50 db x | 1470 Ft |
| 100 db x | 1147 Ft |
00 - bézs
01 - fehér
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
Carpenter ceruza
69 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 267 Ft |
| 200 db x | 229 Ft |
| 300 db x | 205 Ft |
01 - fehér
02 - sárga fehér
05 - piros fehér
06 - kék fehér
07 - zöld fehér
Pencix radír és hegyező
233 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 418 Ft |
| 200 db x | 367 Ft |
| 300 db x | 306 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése















