| Szín | natúr |
|---|---|
| Anyag | Bambusz |
| Származási ország | HU |
| VTSZ | 9017809000 |
| Emblémázási módok | Gravírozás, Tamponnyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír, Inkjet feülnyomás |
| Méret | 30×160×2 mm |
| Termék tömege | 3.75 g |
| Forma | mancs, lóhere, szív, ház, repülőgép, autó, újrahasznosítás |
Rooler bambusz vonalzó, tappancs
12 cm hosszú vonalzó bambusz furnérból, kivágott motívummal díszítve.
Alapár: 365 Ft + áfa
Cikkszám:
AP718526
Kategóriák: Iroda & Megbeszélés, Környezetbarát, Vonalzók & Könyvjelzők
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Gravírozás (E1) | 0 | 60x15 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE1) | 0 | 60x15 mm | ||
| Inkjet feülnyomás (OP) | Full Color | 120x10 mm | ||
| Tamponnyomás (P0) | 4 | 60x15 mm | ||
![]() | II. Hátulja | Gravírozás (E1) | 0 | 60x20 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE1) | 0 | 60x20 mm | ||
| Inkjet feülnyomás (OP) | Full Color | 120x25 mm | ||
| Tamponnyomás (P0) | 4 | 60x20 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP718526-A (natúr) | 543 db |
![]() | AP718526-B (natúr) | 1497 db |
![]() | AP718526-C (natúr) | 1050 db |
![]() | AP718526-D (natúr) | 1470 db |
![]() | AP718526-E (natúr) | 1740 db |
![]() | AP718526-F (natúr) | 1398 db |
![]() | AP718526-G (natúr) | 1347 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 200 db |
| Export karton dimenziók | 20 x 18 x 9 cm |
| Térfogat | 0.00324 m3 |
| Nettó súly | 0.75 kg |
| Bruttó súly | 1 kg |
| Belső karton mennyiség | 500 db |
| EAN kód | 5996425766766 |
Kapcsolódó termékek
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
Fluxel vonalzó
339 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 537 Ft |
| 200 db x | 437 Ft |
| 300 db x | 377 Ft |
Drafter vonalzó
416 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 473 Ft |
| 200 db x | 361 Ft |
| 300 db x | 345 Ft |
Negundo jegyzetfüzet tollal
657 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 971 Ft |
| 100 db x | 715 Ft |
| 200 db x | 675 Ft |
00 - bézs
01 - fehér
10 - fekete
Minok Plus öntapadós jegyzettömb
201 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 371 Ft |
| 200 db x | 326 Ft |
| 300 db x | 263 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése









