| Szín | szürke |
|---|---|
| Anyag | Műbőr |
| Méret formátum | A4 |
| Jegyzetfüzet papír típus | Vonalas lap |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8470300000 |
| Emblémázási módok | Digitális transzfer, Gravírozás, Transzfernyomás, Digitális transzfernyomás – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár, Gravírozás – Egyedi neves gravír |
| Méret | 335×250×40 mm |
| Termék tömege | 632 g |
| Napelemes | Igen |
| Papír súlya | 70 g/m2 |
Smokey Zip A4 iratmappa
Vászon és műbőr borítású A4-es cipzáras iratmappa hordfüllel, 20 lapos vonalas jegyzettömbbel, napelemes számológéppel. A borítón jól emblémázható fémlemez található.
Alapár: 11123 Ft + áfa
972 db azonnali készleten
Cikkszám:
AP809462
Kategóriák: Iratmappák, Iroda & Megbeszélés, Jegyzetfüzetek & Jegyzettömbök, Jegyzettömbök & Öntapadós jegyzetek, Számológépek
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Fém betét | Gravírozás (E1) | 0 | 35x9 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE1) | 0 | 35x9 mm | ||
![]() | II. Eleje | Digitális transzfer (DTC) | Full Color | 250x200 mm |
| Transzfernyomás (TC) | 8 | 250x200 mm | ||
| Digitális transzfernyomás - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NDTC) | Full Color | 250x200 mm | ||
![]() | III. Hátulja | Digitális transzfer (DTC) | Full Color | 250x200 mm |
| Transzfernyomás (TC) | 8 | 250x200 mm | ||
| Digitális transzfernyomás - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NDTC) | Full Color | 250x200 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP809462 | 972 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 10 db |
| Export karton dimenziók | 41.5 x 28.5 x 36.5 cm |
| Térfogat | 0.04317 m3 |
| Nettó súly | 6.32 kg |
| Bruttó súly | 6.92 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425487050 |
Kapcsolódó termékek
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
Fluxel vonalzó
339 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 537 Ft |
| 200 db x | 437 Ft |
| 300 db x | 377 Ft |
Subyard A egyedi szublimációs nyakpánt
egyedi ár ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 400 Ft |
| 200 db x | 355 Ft |
| 300 db x | 281 Ft |
Negundo jegyzetfüzet tollal
657 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 971 Ft |
| 100 db x | 715 Ft |
| 200 db x | 675 Ft |
Woopy felírótábla
2701 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 2007 Ft |
| 100 db x | 1800 Ft |
| 150 db x | 1713 Ft |
Subyard D egyedi szublimációs nyakpánt
egyedi ár ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 513 Ft |
| 200 db x | 469 Ft |
| 300 db x | 383 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése




