| Szín | natúr |
|---|---|
| Anyag | Újrahasznosított papír |
| Méret formátum | A6 |
| Jegyzetfüzet papír típus | Sima lap |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 4820103000 |
| Emblémázási módok | Digitális transzfer, Szitanyomás, Tamponnyomás, Transzfernyomás, Digitális transzfernyomás – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár, Inkjet feülnyomás |
| Méret | 90×140×8 mm |
| Termék tömege | 67.5 g |
Krafty A6 jegyzetfüzet
Újrahasznosított papír jegyzetfüzet varrott borítással, és 60 darab újrahasznosított kraft papír lappal. A6 méretű.
Alapár: 302 Ft + áfa
Cikkszám:
AP800513
Kategóriák: Iroda & Megbeszélés, Jegyzetfüzetek, Jegyzetfüzetek & Jegyzettömbök, Környezetbarát
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Digitális transzfer (DTB) | Full Color | 60x100 mm |
| Inkjet feülnyomás (OP) | Full Color | 75x130 mm | ||
| Tamponnyomás (P1) | 4 | 40x60 mm | ||
| Szitanyomás (S1) | 2 | 60x100 mm | ||
| Transzfernyomás (TB) | 8 | 60x100 mm | ||
| Digitális transzfernyomás - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NDTB) | Full Color | 60x100 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP800513-00 (natúr) | 1918 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 200 db |
| Export karton dimenziók | 44.5 x 30 x 27 cm |
| Térfogat | 0.03605 m3 |
| Nettó súly | 13.5 kg |
| Bruttó súly | 14.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 100 db |
| EAN kód | 5996425749516 |
Kapcsolódó termékek
Subyard A egyedi szublimációs nyakpánt
egyedi ár ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 400 Ft |
| 200 db x | 355 Ft |
| 300 db x | 281 Ft |
01 - fehér natúr
02 - sárga natúr
03 - narancssárga natúr
05 - piros natúr
06 - kék natúr
06A - sötét kék natúr
07 - zöld natúr
10 - fekete natúr
25 - pink natúr
Platanus A6 jegyzetfüzet
456 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 784 Ft |
| 100 db x | 632 Ft |
| 200 db x | 524 Ft |
A - fehér
B - fehér
C - fehér
Couler 15 kör alakú vonalzó, 15 cm
356 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 430 Ft |
| 200 db x | 316 Ft |
| 300 db x | 300 Ft |
A - fehér
B - fehér
C - fehér
Couler 30 kör alakú vonalzó, 30 cm
493 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 542 Ft |
| 200 db x | 419 Ft |
| 300 db x | 363 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése


