| Szín | natúr |
|---|---|
| Anyag | Újrahasznosított papír |
| Méret formátum | A5 |
| Jegyzetfüzet papír típus | Sima lap |
| Származási ország | HU |
| VTSZ | 4820103000 |
| Emblémázási módok | Digitális papír betét, Papírbetét vagy digitális nyomtatás – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár |
| Méret | 143×206×4 mm |
| Termék tömege | 280 g |
| Minimális rendelései mennyiség | 100 |
CreaNote A5 Eco egyediesíthető jegyzetfüzet
Egyediesíthető, újrahasznosított kraft papír borítású jegyzetfüzet 32 újrahasznosított sima lappal, A5 méretben. Az ár tartalmazza a full-colour nyomtatás költségét a termék külső felületén. Minimális rendelési mennyiség: 100 db.
Alapár: 1430 Ft + áfa
A készletről érdeklődj.
Cikkszám:
AP716478
Kategóriák: Iroda & Megbeszélés, Jegyzetfüzetek, Jegyzetfüzetek & Jegyzettömbök, Környezetbarát
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Külső borító | (FP-DG) | Full Color | 291x206 mm |
| Digitális papír betét - Egyedi neves nyomtatás (FP-NDG) | Full Color | 291x206 mm | ||
![]() | II. Belső borító | Digitális papír betét (DG1) | Full Color | 291x206 mm |
Raktárkészlet
| A készletről érdeklődj. |
|---|
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 50 db |
| Export karton dimenziók | 35 x 25 x 12 cm |
| Térfogat | 0.0105 m3 |
| Nettó súly | 14 kg |
| Bruttó súly | 15 kg |
| Belső karton mennyiség | 100 db |
| EAN kód | 5996425622086 |
Kapcsolódó termékek
Subyard D egyedi szublimációs nyakpánt
egyedi ár ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 513 Ft |
| 200 db x | 469 Ft |
| 300 db x | 383 Ft |
Drafter vonalzó
416 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 473 Ft |
| 200 db x | 361 Ft |
| 300 db x | 345 Ft |
A - fehér
B - fehér
C - fehér
Couler 30 kör alakú vonalzó, 30 cm
493 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 542 Ft |
| 200 db x | 419 Ft |
| 300 db x | 363 Ft |
01 - fehér átlátszó
02 - sárga átlátszó
05 - piros átlátszó
06 - kék átlátszó
07 - zöld átlátszó
10 - fekete átlátszó
Bahhol névjegykártyatartó tok
58 Ft – 66 FtÁrtartomány: 58 Ft - 66 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 251 Ft |
| 200 db x | 211 Ft |
| 300 db x | 148 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
Fluxel vonalzó
339 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 537 Ft |
| 200 db x | 437 Ft |
| 300 db x | 377 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése


