| Szín | szürke |
|---|---|
| Anyag | 300D újrahasznosított PET poliészter |
| Méret formátum | A5 |
| Jegyzetfüzet papír típus | Vonalas lap |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8504409590 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | 145×215×18 mm |
| Termék tömege | 317.5 g |
| Töltő csatlakozók - Bemenet | 1×USB-C |
| USB kábel mellékelve | Igen |
Charbuk vezeték nélküli töltős jegyzetfüzet
RPET poliészter vezeték nélküli töltős jegyzetfüzet (10W) 80 vonalas lappal, A5. USB töltőkábellel együtt szállítjuk. 300D RPET poliészter.
Alapár: 5614 Ft + áfa
Cikkszám:
AP722169
Kategóriák: Iroda & Megbeszélés, Jegyzetfüzetek, Jegyzetfüzetek & Jegyzettömbök, Környezetbarát, Technológia & Mobil, Vezeték nélküli töltők
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje - teteje | Szitanyomás (S2) | 1 | 100x30 mm |
![]() | II. Eleje - alja | Szitanyomás (S2) | 1 | 100x30 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP722169-77 (szürke) | 0 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 40 db |
| Export karton dimenziók | 33 x 26.5 x 35.5 cm |
| Térfogat | 0.03104 m3 |
| Nettó súly | 12.7 kg |
| Bruttó súly | 14.2 kg |
| Belső karton mennyiség | 20 db |
| EAN kód | 5996425731320 |
Kapcsolódó termékek
00 - bézs
01 - fehér
10 - fekete
Minok öntapadós jegyzettömb
69 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 254 Ft |
| 200 db x | 214 Ft |
| 300 db x | 146 Ft |
01 - fehér natúr
02 - sárga natúr
03 - narancssárga natúr
05 - piros natúr
06 - kék natúr
06A - sötét kék natúr
07 - zöld natúr
10 - fekete natúr
25 - pink natúr
Platanus A6 jegyzetfüzet
456 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 784 Ft |
| 100 db x | 632 Ft |
| 200 db x | 524 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
Fluxel vonalzó
339 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 537 Ft |
| 200 db x | 437 Ft |
| 300 db x | 377 Ft |
Subyard D egyedi szublimációs nyakpánt
egyedi ár ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 513 Ft |
| 200 db x | 469 Ft |
| 300 db x | 383 Ft |
01 - fehér átlátszó
02 - sárga átlátszó
05 - piros átlátszó
06 - kék átlátszó
07 - zöld átlátszó
10 - fekete átlátszó
Bahhol névjegykártyatartó tok
58 Ft – 66 FtÁrtartomány: 58 Ft - 66 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 251 Ft |
| 200 db x | 211 Ft |
| 300 db x | 148 Ft |
Subyard E egyedi szublimációs nyakpánt
egyedi ár ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 513 Ft |
| 200 db x | 469 Ft |
| 300 db x | 383 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése



