| Szín | fehér, fekete, kék, zöld, piros |
|---|---|
| Anyag | Újrahasznosított PET poliészter |
| Méret formátum | A5 |
| Jegyzetfüzet papír típus | Vonalas lap |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 4820103000 |
| Emblémázási módok | Digitális transzfer, Dombornyomás, Szitanyomás, Transzfernyomás, Digitális transzfernyomás – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár, Kraft papírgyűrű, Papírgyűrű |
| Méret | 147×210×15 mm |
| Termék tömege | 280 g |
| Papír súlya | 70 g/m2 |
Baccata RPET jegyzetfüzet
RPET poliészter borítású jegyzetfüzet 80 vonalas lappal, könyvjelzővel és gumipánttal. Méret: A5.
Alapár: 1145 Ft + áfa
Cikkszám:
AP721880
Kategóriák: Iroda & Megbeszélés, Jegyzetfüzetek, Jegyzetfüzetek & Jegyzettömbök, Környezetbarát
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Első borító | Digitális transzfer (DTB) | Full Color | 120x190 mm |
| Dombornyomás (O1) | 0 | 80x80 mm | ||
| Szitanyomás (S1) | 2 | 70x30 mm | ||
| Transzfernyomás (TB) | 8 | 120x190 mm | ||
| Digitális transzfernyomás - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NDTB) | Full Color | 120x190 mm | ||
![]() | II. Hátsó borító | Digitális transzfer (DTB) | Full Color | 120x190 mm |
| Dombornyomás (O1) | 0 | 80x80 mm | ||
| Szitanyomás (S1) | 2 | 70x30 mm | ||
| Transzfernyomás (TB) | 8 | 120x190 mm | ||
| Digitális transzfernyomás - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NDTB) | Full Color | 120x190 mm | ||
![]() | III. Egyedi papírgyűrű | Papírgyűrű (PS4) | Full Color | 338x210 mm |
![]() | IV. Egyedi kraft papírgyűrű | Kraft papírgyűrű (PSK4) | Full Color | 338x210 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP721880-01 (fehér) | 14182 db |
![]() | AP721880-10 (fekete) | 10616 db |
![]() | AP721880-05 (piros) | 1902 db |
![]() | AP721880-06 (kék) | 905 db |
![]() | AP721880-07 (zöld) | 2531 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 50 db |
| Export karton dimenziók | 39 x 35.5 x 25 cm |
| Térfogat | 0.03461 m3 |
| Nettó súly | 14 kg |
| Bruttó súly | 14.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 25 db |
| EAN kód | 5996425590163 |
Kapcsolódó termékek
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
Fluxel vonalzó
339 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 537 Ft |
| 200 db x | 437 Ft |
| 300 db x | 377 Ft |
Negundo jegyzetfüzet tollal
657 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 971 Ft |
| 100 db x | 715 Ft |
| 200 db x | 675 Ft |
Subyard D egyedi szublimációs nyakpánt
egyedi ár ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 513 Ft |
| 200 db x | 469 Ft |
| 300 db x | 383 Ft |
00 - bézs
01 - fehér
10 - fekete
Minok Plus öntapadós jegyzettömb
201 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 371 Ft |
| 200 db x | 326 Ft |
| 300 db x | 263 Ft |
03 - narancssárga fehér
05 - piros fehér
06 - kék fehér
07 - zöld fehér
10 - fekete fehér
25 - pink fehér
Pendula A6 notesz
530 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 793 Ft |
| 100 db x | 678 Ft |
| 200 db x | 555 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése









