| Szín | fehér, fekete |
|---|---|
| Anyag | Műanyag (PP) |
| Méret formátum | A4 |
| Származási ország | HU |
| VTSZ | 4820103000 |
| Emblémázási módok | Digitális papír betét, Papírbetét vagy digitális nyomtatás – Egyedi neves nyomtatás, UV nyomtatás |
| Méret | 220×310×10 mm |
| Termék tömege | 95 g |
| Minimális rendelései mennyiség | 100 |
Docky egyediesíthető iratmappa
Egyediesíthető PP műanyag iratmappa, gumipánttal. Az ár tartalmazza a full-colour nyomtatás költségét. Minimális rendelési mennyiség: 100 db.
Alapár: 3777 Ft + áfa
Cikkszám:
AP716476
Kategóriák: Iratmappák, Iroda & Megbeszélés
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Teljes felület | (FP-UV) | Full Color | 520x470 mm |
![]() | II. Papírbetét | Digitális papír betét (DG1) | Full Color | 190x280 mm |
| Papírbetét vagy digitális nyomtatás - Egyedi neves nyomtatás (NDG1) | Full Color | 190x280 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP716476-10 (fehér fekete) | db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 100 db |
| Export karton dimenziók | 48 x 38 x 28 cm |
| Térfogat | 0.05107 m3 |
| Nettó súly | 9.5 kg |
| Bruttó súly | 10.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 100 db |
| EAN kód | 5996425622062 |
Kapcsolódó termékek
Subyard B egyedi szublimációs nyakpánt
egyedi ár ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 420 Ft |
| 200 db x | 376 Ft |
| 300 db x | 300 Ft |
Subyard A egyedi szublimációs nyakpánt
egyedi ár ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 400 Ft |
| 200 db x | 355 Ft |
| 300 db x | 281 Ft |
Clipsy A4 egyedi felírótábla, A4
egyedi ár ÁrInfóSzínes papírbetéttel termékár nélkül
| 300 db x | 29 Ft |
| 600 db x | 15 Ft |
| 900 db x | 10 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Corylus jegyzetfüzet
975 Ft – 1233 FtÁrtartomány: 975 Ft - 1233 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1727 Ft |
| 50 db x | 1470 Ft |
| 100 db x | 1147 Ft |
01 - fehér átlátszó
02 - sárga átlátszó
05 - piros átlátszó
06 - kék átlátszó
07 - zöld átlátszó
10 - fekete átlátszó
Bahhol névjegykártyatartó tok
58 Ft – 66 FtÁrtartomány: 58 Ft - 66 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 251 Ft |
| 200 db x | 211 Ft |
| 300 db x | 148 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése



