| Szín | natúr |
|---|---|
| Anyag | Bambusz |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8544429090 |
| Emblémázási módok | Gravírozás, Tamponnyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír, Kraft papírgyűrű, Papírgyűrű |
| Méret | 68×121×115mm |
| Termék tömege | 175 g |
| Töltő csatlakozók - Bemenet | 1×Micro USB |
| Töltő csatlakozók - Kimenet | 4×USB |
| USB csatlakozók száma | 4 |
| USB hub | Igen |
| USB kábel mellékelve | Igen |
Eterna multifunkciós tolltartó
Multifunkciós bambusz tolltartó mobiltelefon-tartóval, vezeték nélküli töltővel (5W) és 4 USB porttal (USB 2.0.). USB töltőkábellel szállítjuk.
Alapár: 7309 Ft + áfa
2863 db azonnali készleten
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Gravírozás (E3) | 0 | 50x80 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 50x80 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 2 | 30x60 mm | ||
![]() | II. Jobb oldal | Gravírozás (E3) | 0 | 15x30 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 15x30 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 2 | 15x30 mm | ||
![]() | III. Bal oldal | Gravírozás (E3) | 0 | 15x30 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 15x30 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 2 | 15x30 mm | ||
![]() | IV. Hátulja | Gravírozás (E3) | 0 | 30x50 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 30x50 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 2 | 30x50 mm | ||
![]() | V. Egyedi papírgyűrű | Papírgyűrű (PS3) | Full Color | 378x123 mm |
![]() | VI. Egyedi kraft papírgyűrű | Kraft papírgyűrű (PSK3) | Full Color | 378x123 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP722168 | 2863 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 20 db |
| Export karton dimenziók | 32 x 22.5 x 30 cm |
| Térfogat | 0.0216 m3 |
| Nettó súly | 3.5 kg |
| Bruttó súly | 4.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425730262 |
Kapcsolódó termékek
A - fehér
B - fehér
C - fehér
Couler 15 kör alakú vonalzó, 15 cm
356 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 430 Ft |
| 200 db x | 316 Ft |
| 300 db x | 300 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
Fluxel vonalzó
339 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 537 Ft |
| 200 db x | 437 Ft |
| 300 db x | 377 Ft |
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
Duppoc mappa
689 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1067 Ft |
| 100 db x | 830 Ft |
| 200 db x | 723 Ft |
Negundo jegyzetfüzet tollal
657 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 971 Ft |
| 100 db x | 715 Ft |
| 200 db x | 675 Ft |
03 - narancssárga fehér
05 - piros fehér
06 - kék fehér
07 - zöld fehér
10 - fekete fehér
25 - pink fehér
Pendula A6 notesz
530 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 793 Ft |
| 100 db x | 678 Ft |
| 200 db x | 555 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése







