| Szín | natúr |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Maximum kimenet | 1000 mA |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8544429090 |
| Emblémázási módok | Tamponnyomás, Kraft papírdoboz, Kraft papírgyűrű, Papírdoboz, Papírgyűrű |
| Méret | 85×100×90 mm |
| Termék tömege | 210 g |
| Töltő csatlakozók - Bemenet | 1×Micro USB |
| Töltő csatlakozók - Kimenet | 3×USB |
| USB csatlakozók száma | 3 |
| USB hub | Igen |
| USB kábel mellékelve | Igen |
| USB-ről tölthető | Igen |
Ampdesk multifunkciós tolltartó
Multifunkciós tolltartó környezetbarát búzaszalma műanyagból mobiltelefon-tartóval, vezeték nélküli töltővel (5W) és 3 USB csatlakozóval (USB 2.0). USB töltőkábellel szállítjuk.
Alapár: 4131 Ft + áfa
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Tamponnyomás (P3) | 4 | 50x40 mm |
![]() | II. Hátulja | Tamponnyomás (P3) | 4 | 50x40 mm |
![]() | III. Jobb oldal | Tamponnyomás (P3) | 4 | 50x40 mm |
![]() | IV. Bal oldal | Tamponnyomás (P3) | 4 | 50x40 mm |
![]() | V. Egyedi kartondoboz | Papírdoboz (PB3) | Full Color | 383x318 mm |
![]() | VI. Egyedi kraft kartondoboz | Kraft papírdoboz (PBK3) | Full Color | 383x318 mm |
| VII. Egyedi papírgyűrű | Papírgyűrű (PS3) | Full Color | 212x116 mm | |
![]() | VIII. Egyedi kraft papírgyűrű | Kraft papírgyűrű (PSK3) | Full Color | 212x116 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP721851-00 (bézs) | 3042 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 50 db |
| Export karton dimenziók | 24 x 50 x 48 cm |
| Térfogat | 0.0576 m3 |
| Nettó súly | 10.5 kg |
| Bruttó súly | 12 kg |
| Belső karton mennyiség | 25 db |
| EAN kód | 5996425478768 |
Kapcsolódó termékek
Clipsy A4 egyedi felírótábla, A4
egyedi ár ÁrInfóSzínes papírbetéttel termékár nélkül
| 300 db x | 29 Ft |
| 600 db x | 15 Ft |
| 900 db x | 10 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Corylus jegyzetfüzet
975 Ft – 1233 FtÁrtartomány: 975 Ft - 1233 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1727 Ft |
| 50 db x | 1470 Ft |
| 100 db x | 1147 Ft |
Negundo jegyzetfüzet tollal
657 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 971 Ft |
| 100 db x | 715 Ft |
| 200 db x | 675 Ft |
Subyard D egyedi szublimációs nyakpánt
egyedi ár ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 513 Ft |
| 200 db x | 469 Ft |
| 300 db x | 383 Ft |
A - fehér
B - fehér
C - fehér
Couler 15 kör alakú vonalzó, 15 cm
356 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 430 Ft |
| 200 db x | 316 Ft |
| 300 db x | 300 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése








