| Szín | natúr |
|---|---|
| Anyag | Papír |
| Anyag súly | 300 g/m2 |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9609109000 |
| Emblémázási módok | Digitális papír betét, Papírbetét vagy digitális nyomtatás – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár |
| Méret | 45×90×9 mm |
| Termék tömege | 14 g |
| Minimális rendelései mennyiség | 100 |
Penxil 6 Eco egyediesíthető színes ceruzaszett (6 db)
Színes 6 darabos fa ceruzakészlet, egyedi kraft papír dobozzal. Az ár tartalmazza a digitális nyomtatást. Minimális rendelési mennyiség: 100 db.
Alapár: 546 Ft + áfa
A készletről érdeklődj.
Cikkszám:
AP716444
Kategóriák: Gyerekek & Játékok, Környezetbarát, Rajzolás & Színezés, Zsírkréták & Színesceruzák
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Teljes felület | (FP-DG) | Full Color | 110x116 mm |
| Digitális papír betét - Egyedi neves nyomtatás (FP-NDG) | Full Color | 110x116 mm |
Raktárkészlet
| A készletről érdeklődj. |
|---|
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 100 db |
| Export karton dimenziók | 35 x 25 x 10 cm |
| Térfogat | 0.00875 m3 |
| Nettó súly | 1.4 kg |
| Bruttó súly | 2.4 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425605843 |
Kapcsolódó termékek
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
Shoop repülő
328 Ft ÁrInfóSzínes matricával
| 100 db x | 494 Ft |
| 200 db x | 391 Ft |
| 300 db x | 364 Ft |
Faun labirintus játék
471 Ft ÁrInfóSzínes papírbetéttel
| 100 db x | 512 Ft |
| 200 db x | 397 Ft |
| 300 db x | 345 Ft |
Yolen gyerek kötény
613 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1175 Ft |
| 100 db x | 970 Ft |
| 200 db x | 827 Ft |
Jenkins ceruza és zsírkréta szett
477 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 771 Ft |
| 100 db x | 614 Ft |
| 200 db x | 503 Ft |
Carle színezhető hátizsák
536 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1104 Ft |
| 100 db x | 901 Ft |
| 200 db x | 769 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
07 - zöld
25 - pink
Oiban malacpersely
816 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1339 Ft |
| 50 db x | 1094 Ft |
| 100 db x | 834 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése

