| Szín | natúr |
|---|---|
| Anyag | Papír |
| Anyag súly | 300 g/m2 |
| Származási ország | HU |
| VTSZ | 9503006900 |
| Emblémázási módok | Digitális papír betét, Papírbetét vagy digitális nyomtatás – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár |
| Méret | 90×105 mm |
| Termék tömege | 5.2 g |
| Minimális rendelései mennyiség | 100 |
Spinalis Eco kirakó
Egyedi gyártású kraft papír puzzle 3 elforgatható réteggel. Forgasd úgy a rétegeket, hogy összeálljon a kép! Az ár tartalmazza a digitális nyomtatás költségét. Minimális rendelési mennyiség: 100 db.
Alapár: 416 Ft + áfa
A készletről érdeklődj.
Cikkszám:
AP716440
Kategóriák: Gyerekek & Játékok, Kirakósok
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | (FP-DG) | Full Color | 90x105 mm |
| Digitális papír betét - Egyedi neves nyomtatás (FP-NDG) | Full Color | 90x105 mm |
Raktárkészlet
| A készletről érdeklődj. |
|---|
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 250 db |
| Export karton dimenziók | 35 x 25 x 12 cm |
| Térfogat | 0.0105 m3 |
| Nettó súly | 1.3 kg |
| Bruttó súly | 2.3 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425605805 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
06 - kék
Noah hátizsák, bálna
604 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 988 Ft |
| 100 db x | 856 Ft |
| 200 db x | 715 Ft |
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
25 - pink
Bubles buborékfújó
508 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 799 Ft |
| 100 db x | 642 Ft |
| 200 db x | 526 Ft |
Crasket kosár palánk
3390 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 2469 Ft |
| 100 db x | 2200 Ft |
| 150 db x | 2100 Ft |
Carle színezhető hátizsák
536 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1104 Ft |
| 100 db x | 901 Ft |
| 200 db x | 769 Ft |
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
Shoop repülő
328 Ft ÁrInfóSzínes matricával
| 100 db x | 494 Ft |
| 200 db x | 391 Ft |
| 300 db x | 364 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése

