| Szín | natúr |
|---|---|
| Anyag | Újrahasznosított papír |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9504400000 |
| Emblémázási módok | Tamponnyomás, Inkjet feülnyomás, Kraft papírgyűrű, Papírgyűrű |
| Méret | 55×18×85 mm |
| Termék tömege | 62.5 g |
Pacca újrahasznosított papír francia kártya
Klasszikus francia játékkártya újrahasznosított kartonból, kraft papír dobozban. Egy szabványos pakli 54 lappal.
Alapár: 371 Ft + áfa
41815 db azonnali készleten
Cikkszám:
AP722093
Kategóriák: Gyerekek & Játékok, Kirakósok, Környezetbarát
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Inkjet feülnyomás (OP) | Full Color | 50x80 mm |
| Tamponnyomás (P1) | 4 | 30x60 mm | ||
![]() | II. Hátulja | Inkjet feülnyomás (OP) | Full Color | 50x60 mm |
| Tamponnyomás (P1) | 4 | 30x60 mm | ||
![]() | III. Egyedi papírgyűrű | Papírgyűrű (PS1) | Full Color | 168x89 mm |
![]() | IV. Egyedi kraft papírgyűrű | Kraft papírgyűrű (PSK1) | Full Color | 168x89 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP722093 | 41815 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 200 db |
| Export karton dimenziók | 21 x 33 x 41 cm |
| Térfogat | 0.02841 m3 |
| Nettó súly | 12.5 kg |
| Bruttó súly | 14 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425623175 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
06 - kék
Noah hátizsák, bálna
604 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 988 Ft |
| 100 db x | 856 Ft |
| 200 db x | 715 Ft |
Minnie 4 db-os ceruza szett
64 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 229 Ft |
| 200 db x | 189 Ft |
| 300 db x | 130 Ft |
Jenkins ceruza és zsírkréta szett
477 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 771 Ft |
| 100 db x | 614 Ft |
| 200 db x | 503 Ft |
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
Shoop repülő
328 Ft ÁrInfóSzínes matricával
| 100 db x | 494 Ft |
| 200 db x | 391 Ft |
| 300 db x | 364 Ft |
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
25 - pink
Bubles buborékfújó
508 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 799 Ft |
| 100 db x | 642 Ft |
| 200 db x | 526 Ft |
VinyStick matrica
egyedi ár ÁrInfóSzínes matricával termékár nélkül
| 250 db x | 35 Ft |
| 500 db x | 18 Ft |
| 750 db x | 12 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése





