| Szín | fehér, kék, zöld, sárga, narancs, piros, rózsaszín |
|---|---|
| Anyag | Műanyag (PP) |
| Kapacitás | 30 ml |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9503009590 |
| Emblémázási módok | Epoxy matrica, Tamponnyomás, Vinyl matrica, Kraft papírdoboz, Papírdoboz |
| Méret | ø28×127 mm |
| Termék tömege | 40 g |
Blowy buborékfújó
Színes, műanyag buborékfújó. 30 ml folyadékot tartalmaz.
Alapár: 318 Ft + áfa
Cikkszám:
AP844042
Kategóriák: Gyerekek & Játékok, Játékok
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Teteje | Epoxy matrica (DO2) | Full Color | ø27 mm |
| Vinyl matrica (VS) | Full Color | ø27 mm | ||
![]() | II. Buborékfújó | Tamponnyomás (P1) | 2 | 15x50 mm |
![]() | III. Egyedi kartondoboz | Papírdoboz (PB2) | Full Color | 163x228 mm |
![]() | IV. Egyedi kraft kartondoboz | Kraft papírdoboz (PBK2) | Full Color | 163x228 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP844042-01 (fehér) | 39737 db |
![]() | AP844042-02 (sárga) | 33489 db |
![]() | AP844042-03 (narancssárga) | 42071 db |
![]() | AP844042-05 (piros) | 34220 db |
![]() | AP844042-06 (kék) | 50604 db |
![]() | AP844042-07 (zöld) | 23775 db |
![]() | AP844042-25 (pink) | 25476 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 200 db |
| Export karton dimenziók | 32 x 32 x 28 cm |
| Térfogat | 0.02867 m3 |
| Nettó súly | 8 kg |
| Bruttó súly | 9 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425332862 |
Kapcsolódó termékek
Jetex kirakó játék
1006 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1860 Ft |
| 50 db x | 1511 Ft |
| 100 db x | 1173 Ft |
Jenkins ceruza és zsírkréta szett
477 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 771 Ft |
| 100 db x | 614 Ft |
| 200 db x | 503 Ft |
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
Shoop repülő
328 Ft ÁrInfóSzínes matricával
| 100 db x | 494 Ft |
| 200 db x | 391 Ft |
| 300 db x | 364 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
07 - zöld
25 - pink
Oiban malacpersely
816 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1339 Ft |
| 50 db x | 1094 Ft |
| 100 db x | 834 Ft |
Crasket kosár palánk
3390 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 2469 Ft |
| 100 db x | 2200 Ft |
| 150 db x | 2100 Ft |
EpoStick epoxy matrica
egyedi ár ÁrInfóEpoxy matricával termékár nélkül
| 250 db x | 39 Ft |
| 500 db x | 20 Ft |
| 750 db x | 13 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése











