| Szín | fehér, fekete, natúr, ezüst |
|---|---|
| Anyag | Parafa |
| Kapacitás | 380 ml |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9617000000 |
| Emblémázási módok | Gravírozás, Körszita, Rotációs gravírozás, Tamponnyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír, Hullámkarton doboz, Kraft hullámkarton doboz, Kraft papírgyűrű, Papírgyűrű, Rotációs Gravír – Egyedi neves gravír, Rotációs UV LED – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár, Rotációs UV nyomtatás |
| Méret | ø87×134 mm |
| Termék tömege | 283.33 g |
| Fal típusa | Dupla falú |
| Hideg hőszigetelési idő | 3 óra |
| Hőszigetelés típusa | Vákuum hőszigetelés |
| Kiömlés álló / Szivárgásmentes | Kiömlés álló |
| Meleg hőszigetelési idő | 3 óra |
Tercox thermo pohár
Rozsdamentes acélból készült duplafalú thermo bögre átlátszó fedéllel és parafa talppal, 380 ml. Díszdobozban szállítjuk.
Alapár: 3284 Ft + áfa
Cikkszám:
AP721399
Kategóriák: Étel & Ital, Környezetbarát
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Gravírozás (E3) | 0 | 30x50 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 30x50 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 2 | 30x50 mm | ||
![]() | II. Hátulja | Gravírozás (E3) | 0 | 30x50 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 30x50 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 2 | 30x50 mm | ||
![]() | III. Palást | Rotációs gravírozás (ER1) | 0 | 136x80 mm |
| Rotációs gravírozás (ER2) | 0 | 190x80 mm | ||
| Rotációs Gravír - Egyedi neves gravír (NER1) | 0 | 136x80 mm | ||
| Rotációs Gravír - Egyedi neves gravír (NER2) | 0 | 190x80 mm | ||
| Körszita (RS2) | 1 | 200x80 mm | ||
| Rotációs UV nyomtatás (RUV) | Full Color | 250x100 mm | ||
| Rotációs UV LED - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NRUV) | Full Color | 250x100 mm | ||
![]() | IV. Egyedi hullámkarton doboz | Hullámkarton doboz (CB3) | Full Color | 395x314 mm |
![]() | V. Egyedi kraft hullámkarton doboz | Kraft hullámkarton doboz (CBK3) | Full Color | 395x314 mm |
![]() | VI. Egyedi papírgyűrű | Papírgyűrű (PS3) | Full Color | 398x140 mm |
![]() | VII. Egyedi kraft papírgyűrű | Kraft papírgyűrű (PSK3) | Full Color | 398x140 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP721399-01 (fehér natúr) | 0 db |
![]() | AP721399-10 (fekete) | 25 db |
![]() | AP721399-21 (ezüst) | 654 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 30 db |
| Export karton dimenziók | 47 x 29.5 x 30 cm |
| Térfogat | 0.0416 m3 |
| Nettó súly | 8.5 kg |
| Bruttó súly | 9.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425752554 |
Kapcsolódó termékek
00 - bézs
06A - sötét kék
08 - bordó
10 - fekete
Mosel ajándéktáska borhoz
101 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 501 Ft |
| 200 db x | 442 Ft |
| 300 db x | 373 Ft |
02 - sárga ezüst
05 - piros ezüst
06 - kék ezüst
07 - zöld ezüst
10 - fekete ezüst
21 - ezüst
Cadisha rozsdamentes acél bögre
1430 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2111 Ft |
| 50 db x | 1513 Ft |
| 100 db x | 1291 Ft |
02 - fekete sárga
03 - fekete narancssárga
05 - fekete piros
07 - fekete zöld
25 - fekete pink
07A - zöld fekete
Bavary bögre
1855 Ft – 2135 FtÁrtartomány: 1855 Ft - 2135 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2637 Ft |
| 50 db x | 2004 Ft |
| 100 db x | 1690 Ft |
Fridgy egyedi hűtőmágnes
371 Ft ÁrInfóSzínes papírbetéttel
| 100 db x | 433 Ft |
| 200 db x | 322 Ft |
| 300 db x | 308 Ft |
01 - fehér
Roubi espresso csésze
721 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1073 Ft |
| 100 db x | 788 Ft |
| 200 db x | 691 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése










