| Szín | fekete, kék, bordó, natúr |
|---|---|
| Anyag | Non-woven |
| Anyag súly | 80 g/m2 |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 4202929890 |
| Emblémázási módok | Digitális transzfer, Transzfernyomás, Digitális transzfernyomás – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár |
| Méret | 160×400×65 mm |
| Termék tömege | 10.6 g |
| Táska kapacitása | 2 l |
| Táska terhelhetőség | 2 kg |
Mosel ajándéktáska borhoz
Non-woven anyagból készült ajándéktáska boros üveghez, 80 g/m².
Alapár: 101 Ft + áfa
Cikkszám:
AP741772
Kategóriák: Bor & Koktél kiegészítők, Boros szettek & kiegészítők, Étel & Ital
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Digitális transzfer (DTA) | Full Color | 130x330 mm |
| Transzfernyomás (TA) | 8 | 130x330 mm | ||
| Digitális transzfernyomás - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NDTA) | Full Color | 130x330 mm | ||
![]() | II. Hátulja | Digitális transzfer (DTA) | Full Color | 130x330 mm |
| Transzfernyomás (TA) | 8 | 130x330 mm | ||
| Digitális transzfernyomás - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NDTA) | Full Color | 130x330 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP741772-00 (bézs) | 8823 db |
![]() | AP741772-06A (sötét kék) | 1163 db |
![]() | AP741772-08 (bordó) | 6478 db |
![]() | AP741772-10 (fekete) | 5298 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 1000 db |
| Export karton dimenziók | 42 x 35 x 64 cm |
| Térfogat | 0.09408 m3 |
| Nettó súly | 10.6 kg |
| Bruttó súly | 11.3 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425547099 |
Kapcsolódó termékek
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
21 - ezüst
Bianx kulcstartó
201 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 459 Ft |
| 200 db x | 415 Ft |
| 300 db x | 376 Ft |
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - lime zöld
10 - fekete
25 - pink
Caprol thermo pohár
1801 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2402 Ft |
| 50 db x | 1791 Ft |
| 100 db x | 1539 Ft |
01 - többszínű
Wefri mágneses jegyzetlap
795 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1066 Ft |
| 100 db x | 781 Ft |
| 200 db x | 677 Ft |
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
Challah edényfogó kesztyű
1165 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1911 Ft |
| 50 db x | 1569 Ft |
| 100 db x | 1273 Ft |
01 - fehér
02 - sárga fehér
03 - narancssárga fehér
05 - piros fehér
06 - kék fehér
07 - zöld fehér
10 - fekete fehér
25 - pink fehér
Covory bögre
1643 Ft – 1877 FtÁrtartomány: 1643 Ft - 1877 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2405 Ft |
| 50 db x | 1811 Ft |
| 100 db x | 1560 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése






