| Szín | fehér, fekete, kék, zöld, piros, szürke |
|---|---|
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Kapacitás | 500 ml |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9617000000 |
| Emblémázási módok | Körszita, Tamponnyomás, Hullámkarton doboz, Kraft hullámkarton doboz, Kraft papírgyűrű, Papírgyűrű, Rotációs UV LED – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár, Rotációs UV nyomtatás |
| Méret | ø85×163 mm |
| Termék tömege | 210 g |
| Fal típusa | Dupla falú |
| Kiömlés álló / Szivárgásmentes | Szivárgásmentes |
| Mikrohullámú sütő álló | Nem |
| Mosogatógép álló | Igen |
Lungogo thermo pohár
PP műanyag borítású, duplafalú, rozsdamentes acél termo bögre ivófedéllel. 500 ml.
Alapár: 2489 Ft + áfa
Cikkszám:
AP808050
Kategória: Étel & Ital
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Tamponnyomás (P3) | 2 | 40x60 mm |
![]() | II. Palást | Körszita (RS1) | 1 | 110x80 mm |
| Rotációs UV nyomtatás (RUV) | Full Color | 250x80 mm | ||
| Rotációs UV LED - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NRUV) | Full Color | 250x80 mm | ||
![]() | III. Egyedi hullámkarton doboz | Hullámkarton doboz (CB3) | Full Color | 375x339 mm |
![]() | IV. Egyedi kraft hullámkarton doboz | Kraft hullámkarton doboz (CBK3) | Full Color | 375x339 mm |
![]() | V. Egyedi papírgyűrű | Papírgyűrű (PS4) | Full Color | 381x170 mm |
![]() | VI. Egyedi kraft papírgyűrű | Kraft papírgyűrű (PSK4) | Full Color | 381x170 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP808050-01 (fehér) | 4730 db |
![]() | AP808050-05 (piros) | 0 db |
![]() | AP808050-06 (kék) | 573 db |
![]() | AP808050-10 (fekete) | 1689 db |
![]() | AP808050-71 (lime zöld) | 3170 db |
![]() | AP808050-80 (szürke) | 315 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 50 db |
| Export karton dimenziók | 47 x 47 x 36 cm |
| Térfogat | 0.07952 m3 |
| Nettó súly | 10.5 kg |
| Bruttó súly | 11.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425750314 |
Kapcsolódó termékek
00 - bézs
06A - sötét kék
08 - bordó
10 - fekete
Mosel ajándéktáska borhoz
101 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 501 Ft |
| 200 db x | 442 Ft |
| 300 db x | 373 Ft |
Fridgy egyedi hűtőmágnes
371 Ft ÁrInfóSzínes papírbetéttel
| 100 db x | 433 Ft |
| 200 db x | 322 Ft |
| 300 db x | 308 Ft |
01 - fehér
Roubi espresso csésze
721 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1073 Ft |
| 100 db x | 788 Ft |
| 200 db x | 691 Ft |
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
Mincok séf szett
795 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1345 Ft |
| 100 db x | 1014 Ft |
| 200 db x | 900 Ft |
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
21 - ezüst
Latto zseblámpa
839 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 1361 Ft |
| 50 db x | 1134 Ft |
| 100 db x | 901 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése












